Halkbank Emeklilere Özel Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi: Tek SMS İle Anında 100000 TL Nakit Para Desteği

Pandemi döneminde emekliler zorunlu kısıtlama kararları nedeni ile büyük bir gelir kaybına uğrarken nakit ihtiyaçları da artıyor.

Halkbank Emeklilere Özel Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi: Tek SMS İle Anında 100000 TL Nakit Para Desteği

Pandemi döneminde emekliler zorunlu kısıtlama kararları nedeni ile büyük bir gelir kaybına uğrarken nakit ihtiyaçları da artıyor. Emeklilere özel kredi veren bankalar arasında yer alan Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi kampanyası ile 100 bin liraya varan nakit para desteği sunuyor.

Emlak365.com / Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi kampanyası için başvurular tüm hızı ile sürüyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan emekli kredisi paketi için daha düşük faiz oranı ile kredi çekme imkanı sunuluyor. HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ! Halk Bankası emekli kredisi paketinde yer alan mutlu emekli ihtiyaç kredisi paketi ile 100 bin liraya varan nakit para desteği sunuluyor. Sunulan kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilere SMS ile ihtiyaç kredisi başvuru yapma imkanı da sunuluyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan mutlu emekli ihtiyaç kredisi paketi için yapılan açıklamada "Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık yüzde 1,71’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir" ifadelerine yer verildi. HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 36 AY VADELİ 100000 TL KREDİ AYLIK TAKSİT TUTARI NE KADAR, KAÇ TL OLUR?Düzenlenen kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanan kişilere 3 ay ödemesiz dönemli ve 3 ayda bir eşit taksitli olmak üzere farklı ödeme seçenekleri de sunulacak. 

36 ay vadeli 100 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 3 bin 956 TL olarak gerçekleşecek. HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILACAK, SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU NASIL YAPILIR?Emekli ihtiyaç kredisi başvurusu tüm Halkbank şubeleri üzerinde yapılabileceği gibi aynı zamanda Halkbank SMS kredi başvuru numarası üzerinden de yapılabilecek. Halkbank SMS kredi başvurusu için her birinin arasında bir boşluk bırakılacak şekilde “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazılarak 3452 numarasına gönderilmesi yeterlidir. 


Yorumlar (0)