Halkbank Hazır Onaylı 10000 TL Destek Kredisi: Günde 15 TL Taksitle 6 Ay Geri Ödemesiz / Ertelemeli Kredi Başvuru Ekranı!

Halk Bankası hazır onaylı destek kredisi kampanyası için başvuru süreci tüm hızı ile devam ediyor.

Halkbank Hazır Onaylı 10000 TL Destek Kredisi: Günde 15 TL Taksitle 6 Ay Geri Ödemesiz / Ertelemeli Kredi Başvuru Ekranı!
Halk Bankası hazır onaylı destek kredisi kampanyası için başvuru süreci tüm hızı ile devam ediyor. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere sunulan 6 ay ödemesiz kredi başvuru ekranı sayesinde hazır onaylı kredinizi anında hesabınıza aktarabiliyorsunuz!

Temmuz ayı itibari ile yükselişe geçen bankaların kredi faiz oranları Aralık ayında da yukarı yönlü hareketini sürdürürken vatandaşın ucuz kredi desteği umudu kamu bankaları olmuştu. Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank ihtiyaç kredisi paketleri ile yoğun ilgi görürken özellikle de 6 ay ödemesiz destek kredisi çekmek isteyen kişilerin yoğun talebi sürüyor.

HALKBANK 6 AY ÖDEMESİZ KREDİ BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDİYOR! 

Halkbank destek kredisi paketleri arasında yer alan tatil destek paketi için başvurular tüm hızı ile sürüyor. Halk Bankası emekli maaş müşterisi, Bordro 24 maaş müşterisi ve Halkbank BES müşterileri için düzenlenen kredi kampanyası kapsamında anlaşmalı seyahat firmaları üzerinden tatil harcaması yapacak olan kişilere 6 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuluyor.

HALKBANK ŞİMDİ AL EYLÜL 2021'DE ÖDE 9 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ KREDİ PAKETİ! 

Düzenlenen Halkbank tatil kredisi paketi kapsamında Aralık ayına özel olarak yüzde 1.54 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi verilecek. Kredi kampanyası kapsamında kullanılan kredi paketinde 6 ay erteleme imkanı sunulurken kredinin 1. taksit tutarını acente ve ikinci taksit tutarını da banka ödeyeceği krediyi kullanan kişi ilk taksit ödemesini 9 ay sonra başlamış oluyorlar.

Yine iki ay taksit ödenmediği için ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.21 seviyesine gerilemiş oluyor.

HALKBANK ANINDA ONAYLI DESTEK KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Halkbank anlaşmalı seyahat acentesi üzerinden kredi başvurusu yapan kişilere SMS ile kredi ön onayı mesajı gönderilmektedir.

Bu mesajı takiben 72 saat içerisinde kredi başvurusu yapan kişiler Halkbank internet şubesi üzerinden Kredi > Bireysel Kredini Kullan > Onaylı Tatil Destek Kredisi adımlarını takip ederek onaylı destek kredisini anında hesaplarına geçirebilmektedir.

Halkbank mobil şube üzerinden ise Krediler > Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama > Başvurularım > Onaylı Tatil Destek Kredisi adımları üzerinden anında onaylı destek kredisi başvuru işlemi sonuçlandırılarak talep edilen kredi tutarı hesaba aktarılabilmektedir.

Emlak365.com
Yorumlar (0)