Halkbank Kamu Çalışanlarına 957 TL Taksitle 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Çeşitli gruplar için ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyen Halkbank'ın son dönemlerde dikkat çeken kampanyası kamu çalışanlarına özel olarak verilen ihtiyaç kredisi oldu. Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi ile 25 Bin TL kredi çekenler aylık ne kadar taksit öderler. 

Halkbank Kamu Çalışanlarına 957 TL Taksitle 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Türkiye'de ihtiyaç kredilerine gösterilen yoğun ilgi devam ediyor. Farklı yerlerde kullanımlar için talep edilen ihtiyaç kredileri vatandaşların çok sayıda ekonomik engelini ortadan kaldırıyor. İhtiyaç kredileri genellikle borçların kapanması için kullanılırken evlilik hazırlığı yapanlar, eğitim için finans desteğine ihtiyaç duyanlar, ev eşyalarını yenilemek isteyenler veya diğer değişik ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

MÜŞTERİYE ÖZEL FİNANSAL ÇÖZÜM

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyaları oldukça ilkgi görüyor. Halkbank tek bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemeyerek diğer bankalardan ayrışıyor. Emeklilere ayrı, özel sektör çalışanlarına ayrı ve kamu çalışanlarına ayrı ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlayan Halkbank bu açıdan müşterilere özel çözüm üretmeyi başarabilen bankaların başında geliyor. 

KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KOŞULALRI NELERDİR?

Halkbank'ın talep gören ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisi de Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası oluyor. Kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşteriler 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

Azami 36 ay vadenin bu kampanya için de uygulandığı bildirilirken müşterilerin iki ayrı faiz seçeneği ile ihtiyaç kredisi kullanabildikleri bildirildi. Buna göre dileyeren müşteriler ihtiyaç kredisi kullanırken nkredi tahsis ücreti ödemiyorlar. Ancak bu durumda kredi faizi biraz daha fazla oluyor. Kredi tahsis ücreti ödenen ihtiyaç kredisinde ise kredi faizi daha düşük oluyor. Bu tercih tamamen müşteriye bırakılıyor. Kredi tahsis ücretli ihtiyaç kredisinde aylık faiz oranı yüzde 1,54 olurken tahsis ücretsiz ihtiyaç kredisinde aylık faiz oranı yüzde 1,59 olarak uygulanıyor. 

25 BİN TL KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kamu çalışanlarına aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 957 TL kredis taksiti ödüyorlar. Vade tamamlanıp ödemeler bittiğinde ise müşterilerin 25 Bin TL ihtiyaç kredisi için yapmış oldukları toplam geri ödeme tutarı 34.453 TL oluyor. 

Yorumlar (0)