İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Desteği! 3 Ay Ödeme Yok

Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi desteği sağlayan Halkbank memurlara özel 100000 TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ve başvuru şartları haberimizde...

Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi desteği sağlayan Halkbank memurlara özel 100000 TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ve başvuru şartları haberimizde…

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Başlatılan kampanya kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilere yönelik düşük faizli, yüksek tutarlı ihtiyaç kridisi kullanma imkanı sunuldu. 

Sunulan kampanyadan yararlanarak kredi çekmek isteyen kişilere Halkbank aynı zamanda ilk taksit ödemesi için 3 ay erteleme imkanı sunacak. Krediden yararlanmak isteyen kişiler Halkbank internet şubesi üzerinden de başvuru yapabilecek. 

HALKBANK KAMU ÇALIŞANINA, MEMURLARA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI! 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan kamu çalışanına kredi paketi ile 100 bin liraya kadar nakit para desteği sağlanırken yine isteyen kişilere 3 ayda bir taksit ödemesi ve 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı da sunuldu. 

Başlatılan kampanyadan sadece kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişiler yararlanabilecek. Kamu sektöründe çalışan kişilerin tüm nakit ihtiyaçları için kullanma imkanı sunulan pakette yüksek limitli nakit ihtiyaçlar için 100 bin liraya kadar kredi başvurusu yapma imkanı sağlanırken ihtiyaç kredisi faiz oranı ise kullanılan paketin tercihine göre belirlenecek. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA İLE KREDİ FAİZ ORANLARI YÜZDE KAÇ?

Halkbank kamu çalışanına kredi paketinde ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin dosya masrafı ödemeleri durumunda yüzde 1.75 oranı ile kredi verilirken dosya masrafı ödemeyen kişiler için ise kredi faiz oranı yüzde 1.80 olarak uygulanacak. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen Halkbank kredi başvuru formunu tüm Halkbank şubeleri üzerinden ya da Halkbank müşterisi olan kamu çalışanları için Halkbank internet şubesi ya da mobil şube üzerinden internetten kredi başvurusu yapılabilecek. 

Emlak365.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir