Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 100 Bin TL Memur Kredi Desteği

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bunlardan biri de kamu çalışanlarına özel sunulan destek kredisi oldu.

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 100 Bin TL Memur Kredi Desteği
Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bunlardan biri de kamu çalışanlarına özel sunulan destek kredisi oldu. Memurlara özel kredi veren bankalar arasında yer alan Halkbank kamu çalışanına kredi kampanyası haberimizde...

Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi paketi ile memurlara özel kredi desteği sağlıyor. Acil nakit para ihtiyacı olan memurlara kredi desteği sağlayan Halkbank normal ihtiyaç kredisi paketine oranla daha düşük faizle kredi kullanma imkanı sunuyor.

HALKBANK MEMUR KREDİSİ! 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi paketi ile 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlanıyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yeni düzenleme sonrası Halkbank 36 aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı sunarken Halkbank memur kredisi faiz oranı yüzde 1.77 olarak açıklandı.

HALK BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Başlatılan kredi desteği kampanyası kapsamında dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik faiz oranı yüzde 1.82 olarak uygulanırken dosya masrafı ödeyen kişiler için ise kredi faiz oranı yüzde 1.77 olarak açıklandı.

36 ay vadeli 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişiler için ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı dosya masrafı alınan pakette 4 bin 001 TL olarak gerçekleşirken dosya masrafsız pakette ise 4 bin 40 TL olarak gerçekleşiyor. Dosya masrafsız pakette ödenen fazla tutar 1.440 TL'ye ulaşırken bu nedenle kredi çekmek isteyen kişilere 525 TL masraf alınan diğer paketi tercih etmeleri öneriliyor.

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?

İhtiyaç kredisi başvurusu Halkbank şubeleri üzerinden ve SMS kredi başvurusu yapabilecek. Halkbank SMS kredi başvurusu için “KAMU, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazılarak oluşturulan mesajın 3452 numarasına gönderilmesi yeterli olacak.

Emlak365.com
Yorumlar (0)