Halkbank Kredi 155 İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Halk Bankası yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası daha başlatırken Halkbank Kredi 155 İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında emniyet mensuplarına özel 100 bin liraya kadar kredi desteği sağlanacağını ilan etti. Kampanya detayları haberimizde!

Halkbank Kredi 155 İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Devlet bankaları arasında yer alan Halk Bankası, emniyet mensuplarına özel yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Başlatılan kampanya kapsamında 100 bin liraya kadar olan kredi talepleri için emniyet mensuplarına düşük faizli kredi verileceği ilan edildi.

Halkbank tarafından yapılan açıklamada "Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı tüm hizmet birimlerinde çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,51’den başlayan faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir" denilerek kampanya duyuruldu.

100 BİN LİRAYA KADAR 36 AY VADELİ KREDİ DESTEĞİ! 

Başlatılan kampanya kapsamında 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği verileceği ilan edildi. Kampanya kapsamında Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,51 olarak ilan edilirken tahsis ücretsiz olan kredi paketi 1,56 olarak ilan edildi.

İsteyen kişilere 3 ayda bir ödeme yaparken yine isteyen kişiler de 3 ay ödemesiz dönemli kredi destek paketinden yararlanabilecek. Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 15 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 570 TL olarak açıklanırken 36 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi paketinde ise ihtiyaç kredisi taksit tutarı bin 902 TL olarak uygulanacak.

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu için Halkbank şubeleri yetkili kılınırken emniyet mensupları kendilerine en yakın Halkbank şubesi üzerinden başvuru yaparak kredi kullanabilecek. Kredi işlemleri için kredi notu uygulamasına bakılırken başvurusu kabul edilen kişilere aynı gün kredi kullanımı yapılarak başvuruda bulundukları parayı hesaplarına yatırabilecekler. Başvuru işlemleri şubeler üzerinden yürütülecek.
Yorumlar (0)