Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi: 50 Bin TL Kredinin 60 Ay Vade ile Ödeme Planı

Halkbank emekli vatandaşlara sunduğu kredi imkanında 60 ay vade imkanı sağlıyor. Banka tarafından sağlanan Mutlu Emekli Kredisi ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için örnek ödeme tablosunu paylaşıyoruz.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi: 50 Bin TL Kredinin 60 Ay Vade ile Ödeme Planı

Halkbank tarafından sunulan kredi kampanyaları arasında emekli vatandaşlara özel sunulan Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası da yer alıyor. 

Halkbank bu kredi kampanyası ile emekli vatandaşlara özel faiz oranları ile 100.000 TL'ye kadar kredi sağlıyor. Uzun vade imkanı ile sağlanan Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi'nden faydalanmak isteyen emeklilerin ise maaşlarını Halkbank'tan almaları isteniyor. 

Bu kapsamda sunulan kredi imkanı ve aranan diğer koşullar haberimizde. 

EMEKLİ VATANDAŞLARA 50.000 TL KREDİ İMKANI

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi'nde en dikkat çeken noktaların başında, bankanın 100.00 TL'ye kadar kredi sağlaması. Banka bu kredi tutarına kadar yüzde 1.19 faiz oranıyla kredi kullanımı yapabileceğini duyurdu.

Farklı ödeme planları sunulan kredi kampanyasında emekli müşterilere Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödeme seçenekleri sunuluyor. 

5 yıl süre ile geri ödenebilecek kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar için ödeme tablosu ise şu şekilde;

MALİYET TABLOSU

Banka tarafından aşağıda yayımlanan tabloda iki farklı kredi faiz oranı bulunuyor. Bu oranlar kredi tahsis ücretine göre değişiyor. Kredi tahsis ücreti ödemeyecek vatandaşlar yüzde 1.24 oranında kredi kullanabilirken kredi tahsis ücreti ödeyecekler için oran yüzde 1.19 oluyor.

Halkbank'tan Mutlu Emekli Kredi kampanyası kapsamında kredi kullanacak vatanmdaşlar 50.000 TL tutarında bir kredi kullandıklarında ödemeleri 60 ayda yapabilecekler. Yüzde 1.19 faiz oranıyla sağlanan kredi kampanyası kapsamında yapılacak ödemeler ise aylık 1246 TL olarak yapılacak. Vatandaşlar bu kredi için ayrıca 262 TL kredi tahsis ücreti ödeyecekler. 

Emlak365.com