Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle Emekli Müşterilere 100.000 TL Kredi Veriliyor!

Emekli vatandaşların yoğun şekilde kullandıkları bankaların başında gelen Halkbank tarafından emekli müşterilere yönelik Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası düzenlendi.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle Emekli Müşterilere 100.000 TL Kredi Veriliyor!

Emekli vatandaşların yoğun şekilde kullandıkları bankaların başında gelen Halkbank tarafından emekli müşterilere yönelik Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası düzenlendi. Bu kampanya kapsamında emekli müşteriler Halkbank'tan 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de emekli vatandaşların bankacılık işlemlerinden en çok tercih ettikleri banka Halkbank oldu. Halkbank'ın emekli müşteri portföyü oldukça yüksek olunca emeklilereözel kredi kampanyaları hazırlandı. Bu kampanyalardan birisi de Mutle Emekli İhtiyaç Kredisi oldu. Bu kampanya kapsamında emekli müşteriler 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar.MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYA ŞARTLARIHalkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin emekli maaşlarını Halkbank'tan almaları gerekiyor. Bu müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda 60 aya kadar vade imkanına sahip oluyorlar. Ayrıca 60 ay vadeli kredilerde bu müşterilere uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1,18 oluyor.Halkbank'ta emekli müşteriler 60 ay vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda vade süresince bankaya her ay 2.484 TL ödeme yapıyorlar. Bu kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 18 oluyor.Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isteyen amekli müşteriler bu işlemi SMS yoluyla yapabiliyorlar. Cep telefonlarının SMS bölümüne EMEKLİ, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar yazılarak 3452'ye mesaj gönderilir.Emlak365.com


Yorumlar (0)