Halkbank'tan Emeklilere Özel 100 Bin TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye'de emekli müşteri sayısı olarak açık ara diğer bankalara fark atan Halkbank tarafından emeklilere özel ihtiyaç kredisi veriliyor. Halkbank emeklilere özel ihtiyaç kredisinin şartları nelerdir?

Halkbank'tan Emeklilere Özel 100 Bin TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye'de her bankanın belirli bir kredi politikası bulunuyor. Bu kredi politikası gereği bankalar müşterri portföylerine göre kredi kampanyaları düzenliyorlar. Halkbank da emekli müşterilerinin sayısının bir hayli fazla olduğu için kredi kampanyalarının içerisinde emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası ürününü ekledi. 

Emekli vatandaşlar yaşadıkları ekonomik sorunlara ve finansal aksaklıklara çözümleri bankalar aracılığı ile bulabiliyorlar. Emekli maaşlarını aldıkları bankalardan ihtyiaç kredisi kullanan emekli vatandaşlar bu şekilde nakit sıkışıklıklarına çözüm üretebiliyorlar. Halkbank da emekli müşterilerine özel olarak bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Bu kredi kampanyası ile emekliler belirli şartlarda ihtiyaç kredisi kullanıp nakit akışlarına denge kazandırabiliyorlar. 

HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre emekli müşterilere Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi veriliyor. Bu kapsamda müşteriler kendilerine en uygun şartlarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Emekli maaşlarını Halkbank'tan alan emekli müşterilere Halkbank herhangi bir zorluk çıkartmadan 100 Bin TL'ye kadar kredi veriyor. Üstelik bu kredinin taksitleri de emekli maaşlarının düşüleceği için kredi taksiti ödemek için herhangi bir uğraş gösterilmesine gerek kalmıyor. 

Halkbank emekli müşterilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar esnek ödeme imkanlarına da sahip oluyorlar. Dileyen müşteriler aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli şekilde kredi ödeme planı yapabiliyorlar. Bu şekilde emekli müşteriler bütçelerini zorlamadan ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 

HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Halkbank'tan 36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere kredi faizinde iki seçenek sunuluyor. Krediyi kredi tahsis ücretli kullanan müşterilere aylık yüzde 1,51 kredi faizi uygulanıyor ve kredi taksiti 3.805 TL oluyor. Dileyen müşteriler de kredilerini kredi tahsis ücretsiz kullanarak aylık yüzde 1,56 kredi faizi ile karşılaşıp aylık taksitleri 3.843 TL oluyor. 

Yorumlar (0)