Halkbank'tan Özel Sektör Çalışanları İçin İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 60 Ay Vadeyle 100.000 TL Finansman Desteği!

Türkiyede nakit sıkışıklığı yaşayan özel sektör çalışanlarının imdadına Halkbank yetişti. Banka tarafından özel sektör çalışanları için bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanan vatandaşlar aylık yüzde kaç faiz ödüyorlar?

Halkbank'tan Özel Sektör Çalışanları İçin İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 60 Ay Vadeyle 100.000 TL Finansman Desteği!

Türkiye'de koronavirüs sürecinde ve normalleşme döneminde özel sektör çalışanları oldukça önemli derecede maddi tahribata uğradılar. Sektörlere göre değişmekle beraber çok sayıda vatandaşın gelirleri oldukça geriledi.

Özel sektör çalışanları ödemelerini belirli bir sistemde yapmaya devam etmek isteseler de gelirleri buna yeterli gelmeyince birikmiş borçlarla karşı karşıya kaldılar. Birikmiş borçları nedeniyle bu vatandaşlar ciddi bir ödeme sıkıntısı yaşadılar. Bu sıkıntıyı geçici olarak aşmanın yolu ise bankalardan kullanılacak olan ihtiyaç kredileri oldu. Ancak çok sayıda özel sektör çalışanı bankalara kredi başvurusu yaptıklarında olumsuz cevap aldılar.

ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Özel sektör çalışanlarına yönelik kredi kampanyası haberi ise Halkbank'tan geldi. Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 60 aya varan vade seçenekleriyle ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Bu kredi 60 ay vade seçeneği sunulan vatandaşlar 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar.

FAİZ ORANLARI BELLİ OLDU!

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tahsis ücretli kredi ve tahsis ücretsiz kredi başlıklarında finansman desteği sağlanıyor. Tahsis ücretli kredilerde aylık yüzde 0,98 faiz uygulanıyor. Tahsis ücretsiz kredilerde ise aylık faiz oranı yüzde 1,03 oluyor.

Emlak365.com