Halkbank'tan Özel Sektör Çalışanlarına İki Farklı Faiz Seçeneği İle İhtiyaç Kredisi

Türkiye'de ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların sayısı artarken bankalar da kredi kampanyalarında çeşitliliğe devam ediyorlar. Halkbank'ın özel sektör çalışanlarına sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası son günlerin en çok talep gören kredi kampanyalarından birisi oldu.

Halkbank'tan Özel Sektör Çalışanlarına İki Farklı Faiz Seçeneği İle İhtiyaç Kredisi

Türkiye'de ekonomik koşullar pandemi etkisiyle vatandaşları oldukça zorlamaya başlamadı. Kişisel bütçeleri sarsılan ve geçimlerini sağlayamayan vatandalar ek kaynak ihtiyacını bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ile görmeye devam ediyorlar. İhtiyaçlar çeşitlendikçe ve kredi çekmek isteyen müşterilerin özel durumları belirginleştikçe bankalar da iktiyaç kredisi kampanyalarını o doğrultuda yönlendiriyorlar. Kredi çeşitliliği açısından en aktif bankalardan birisi olan Halkbank da özel sektör çalışanları için ihtiyaç kredisi temin ediyor.

HALKBNAK ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Nakit sıkışıklığı yaşayan özel sektör çalışanlarına Halkbank tarafından ihtiyaç kredisi veriliyor. Kredi kullanımında özel sektör çalışanları kamu çalışanlarının daima bir adım gerisinde yer alıyorlar. Bankalar bu nedenle özel sektör çalışanları kredi verirken çok da istekli olmuyorlar. Bunun için özel sektör çalışanları da kendilerine özgü hazırlanan kredi kampanyalarına ilgi gösteriyorlar. Bu kampanyaların başında da Halkbank özel sektör çalışanları ihtiyaç kredisi kampanyası geliyor. 

ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen özel sektör çalışanı müşterilere iki ayrı faiz seçeneği sunuluyor. Bu kapsamda müşteriler kredi tahsis ücretli ihtiyaç kredisi veya kredi tahsis ücretsiz ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Her iki seçeneğin de kredi faizi farklı oluyor. Kredi tahsis ücretli ihtiyaç kredisi faizi aylık yüzde 1,54 olurken kredi tahsis ücretsiz ihtiyaç kredisi aylık faizi yüzde 1,59 oluyor. Ayrıca müşteriler geri ödeme planında da çeşitli seçeneklere sahip olabiliyorlar.

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen özel sektör çalışanı müşteriler 36 ay vadeli kredi tahsis ücretli kredilerde aylık 3.828 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kredi tahsis ücretsiz kredilerde ise aylık ödeme 3.865 TL oluyor. Kredi tahsis ücretli kredilerde müşterilerden tek seferlik 525 TL ücret alınıyor.  

Yorumlar (0)