Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası 0.69 Faiz Oranı İle 30 Bin Liraya Kadar 6 Ay Ertelemeli Sosyal Hayatı Destek İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Kamu bankaları kredi faiz oranlarını güncelledi. Yapılan güncelleme sonrası Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından 0.69 faiz oranı ile 30 bin liraya kadar ilk 6 ayı ödemesiz dönemli sosyal hayatı destek kredisi kullanma imkanı sunuldu. Kamu bankaları mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanması amacı ile ucuz kredi desteği sağlamaya devam edecek. İşte yeni oranlar...

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası 0.69 Faiz Oranı İle 30 Bin Liraya Kadar 6 Ay Ertelemeli Sosyal Hayatı Destek İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Kamu bankalarının ucuz kredi kampanyası güncellendi. Yapılan güncelleme ile 1 sene ödemesiz dönemli konut kredisi le 0.49 faiz oranı ile sıfır araç kredisi desteği sona erdirildi. 

Vatandaşın mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanması amacı ile verilen sosyal hayatı destek kredisi kampanyası ise güncellendi. 

VATANDAŞA 0.69 FAİZ ORANI İLE 30 BİN LİRAYA KADAR SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ VERİLECEK! 

Yapılan güncelleme ile sosyal hayatı destek kredisi paketinde de faiz oranları yükseldi. 

Vatandaşın mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçları için verilen yüzde 0.55 faiz oranlı kredi paketinde yeni oran yüzde 0.69 seviyesine çekildi. 

Düzenlenen kampanya kapsamında kamu bankaları ile anlaşmalı olan firmalar üzerinden faturalı alışveriş yapan kişilere ilk 6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. 

Anlaşmalı firmalardan faturalı alışveriş yapan kişilere yüzde 0.69 faiz oranı ile kredi desteği sağlanırken diğer firmalar üzerinden faturalı alışveriş yapan kişilere ise yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi desteği verilecek. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını banka şubeleri üzerinden proforma fatura ile ya da alışverilerini yaptıktan sonra asıl fatura ile beraber yapacaklar. Söz konusu kampanya sadece faturalı alışverişler için geçerli olacak ve vatandaşa yine sadece fatura tutarı kadar ödeme kredi kullanma olanacağı sağlanacak. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)