Halkbank'tan 6 Ay Geri Ödemesiz, 60 Ay Vadeli Destek Kredisi İle Nakit İhtiyaçlarına Düşük Maliyetli Çözüm

Halkbank tarafından müşterilere yönelik düzenlenen kredi kampanyası ile acil nakit ihtiyaçlarına düşük maliyetli çözümler üretiliyor. Halkbank Esnaf Destek Kredisi ile müşteriler 60 ay vadeli kredi kullanabiliyorlar.

Halkbank'tan 6 Ay Geri Ödemesiz, 60 Ay Vadeli Destek Kredisi İle Nakit İhtiyaçlarına Düşük Maliyetli Çözüm
Türkiye'de ekonomik bozulmalar vatandaşların ödeme dengelerinde sorunlar yaşanmasına neden oluyor. Bu sorunlar için de kamu bankaları tarafından düzenlenen destek kredisi paketleri çözüm üretiyor. Bu destek kredisi paketlerinin en avantajlı olanların birisini de Halkbank düzenledi. Halkbank tarafından düzenlenen esnaf destek kredisi paketi ile uygun faiz ve kolay ödeme seçeneği ile 60 aya kadar vadede kredi kullanılabiliyor.

HALKBANK ESNAF DESTEK KREDİSİ NEDİR?

Esnaf ve sanatkarlara yönelik düzenlenen bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşteriler uzun vade ve uygun ödeme koşulları ile nakit ihtiyaçlarına hemen çözüm üretebiliyorlar. Bu kredi için başvuruda bulunan müşterilere uygun faizle kredi tahsisis gerçekleşiyor. Bu şekilde ödeme güçlüklerini aşan müşteriler esnek ödeme yöntemlerini kullanarak kredi geri ödemelerini de kolay bir biçimde yapabiliyorlar.Cazip bir faiz oranının Halkbank Esnaf Destek kredisi kampanyasında olması bu krediyi daha çok tercih edilen bir kredi kampanyası haline dönüştürdü.

HALKBANK ESNAF DESTEK KREDİSİ KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Halkbank'ın esnaf ve sanatkarlara özel olarak düzenlediği esnaf destek kredisi kampanyasından yararlanabilmek için bazı şartlar gerekiyor. Öncelikle kredi başvurusunda bulunacak müşterinin Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na ve Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Müdürlüğü'ne kayıtlı olmaları gerekiyor. Bunun yanında vu esnaf ve sanatkarların iş yerleri en az 3 aylık faaliyet süresini tamamlamış olması gerekir. Ayrıca iş yerinin veya ikametgahın bulunduğu ilçede faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine de ortak olunmalıdır. Son olarak ise Halkbank Esnaf Destek Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler madeni haklarını kullanmaya ehliyetli gerçek kişiler olmalıdırlar.

NE KADAR KREDİ KULLANILIR, GERİ ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Halkbank Esnaf Destek kredisi kampanyası kapsamında kullanılabilecek kredi miktarı bağlı bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin risk grubuna göre değişmektedir. Ancak Halbank tarafından verilen bilgilere göre 125.000 TL, 150.000 TL, 175.000 TL, 225.000 TL azami kredi miktarları uygulanmaktadır. Bu kredileri kullanan müşterilere cazip ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Buna göre dileyen müşteriler aylık, 3 aylık ve 6 aylık ödeme seçeneklerini kullanabilmektedirler.

HALKBANK ESNAF DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank Esnaf Destek Kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar bu başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Bazı belgeler talep edileceği için bu başvuru Halkbank şubelerinden yapılmaktadır. Kooperatif üyesi olan Halkbank müşteri yanlarına kimlik belgesi, esnaf oda kayıt belgesi, esnaf sicil tasdiknamesi ve vergi levhasını alarak banka şubelerinden başvuru işlemlerine gerçekleştirip kredilerini onay sürecinin ardından kullanabiliyorlar.

Emlak365.com
Yorumlar (0)