Halkbank'tan Acil Kredi! 114 TL'ye 3.000 TL İhtiyaç Kredisi Aynı Gün Hesapta

Halkbank ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine hızlı kredi sunuyor. SMS ile, İnternet Bankacılığı yada Mobil Bankacılık uygulamaları ile kredi kullanacak olanlar için Halkbank anında 3.000 TL kredi sağlıyor. Müşteriler kredinin yatması durumunda ATM'den çekebilecekler.

Halkbank'tan Acil Kredi! 114 TL'ye 3.000 TL İhtiyaç Kredisi Aynı Gün Hesapta
Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında müşterilere çok özel olanaklar sunuluyor. Bu olanaklardan bir tanesi de hızlı kredi. Bankanın dijital başvuru kanalları üzerinden yapılacak olan kredi başvurularının onaylanması durumunda vatandaşlar anlık ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Online platformlar üzerinden Halkbank'a iletilen başvuruların ardından bankanın onay vermesi durumunda kredi vatandaşların hesaplarına yatırılır. Çok hızlı kredi kapsamında vatandaşlar kredilerini ATM'lerden çekebilirler. Peki hızlı kredi özellikleri neler? İşte yanıtı.

HALKBANK'TAN KREDİ PAKETLERİ

Halkbank ihtiya kredisi kampanyaları kapsamında müşterilerine farklı farklı kredi paketleri sunuyor. Bu kredi paketleri vatandaşların banka müşterisi olup olmamasın, kredinin türüne veya çalışanın mesleğine göre değişebilir.

Banka müşterisi olanlara Halkbank devlet kruumlarında çalışanlara özel kredi, özel sektörde çalışanlar için kampanyalı kredi, emekliler için mutlu emekli ve mini emekli kredisi, tüm bunların dışında maaşını Halkbank'tan alanlara özel kredi sunuyor. Bu kredilerde çok sayıda özellik ortak olurken aylık faiz oranları bir miktar değişmekte. Bankanın bu kredi paketleri dışında sunduğu bir diğer kredi ise hızlı kredi.

HALKBANK HIZLI KREDİ NEDİR?

Halbank'ın tüm kredi ihtiyacı olanlara özel olarak sunduğu kredi paketlerinden birisi de hızlı kredidir. Özel başvuru seçenekleri ile anında başvuru yapabileceğiniz kredi kullanımına dair Halkbank şu açıklamada bulundu.

"Bireysel ihtiyaçlarınız için 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir. “Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz."

KREDİ BAŞVURUSU AYNI GÜN DEĞERLENDİRİLİR?

Halkbank üzerinden sağlanan bu kredi paketinde müşterilerin talepleri aynı gün içerisinde değerlendirilir. Değerlendirme sonucu SMS ile cep telefonuna gönderilir. Ayrıca kredi kullanımına ilişkin tüm detaylar ve başvuru süreci, onay işlemleri Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube'den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından takip edilebilir.

KREDİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank müşterilerine özel ödeme seçenekleri sunuyor. İster aylık eşit taksit ister gelir durumuna göre özel ödeme seçenekleri ile kredi kullanılabilir. Bunun dışında banka 36 ay vade ve aylık 1.54 faizle kredi sağlıyor.

114 TL'YE 3.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİHalkbank hızlı kredi paketinden 3.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda 114 TL taksitle ödenebilir. Banka ayrıca daha sonra ara ödemeli dönem yada krediyi anında kapatma olanakları da sağlıyor.
Yorumlar (0)