Halkbank'tan Devlet Memurlarına, İşçilere ve Emeklilere Eylül 2020 İhtiyaç Kredisi

Halkbank çalışma hayatında yer alan vatandaşlar için özel kredi imkanları sunmaya devam ediyor.

Halkbank'tan Devlet Memurlarına, İşçilere ve Emeklilere Eylül 2020 İhtiyaç Kredisi

Halkbank çalışma hayatında yer alan vatandaşlar için özel kredi imkanları sunmaya devam ediyor. eylül ayında nakit ihtiyacı olan devlet memurları, özel sektör çalışanları ve emekli vatandaşlara sunulan kredi fırsatlarını tek bir haberde derledik. İşte Halkbank'ın kamu çalışanlarına, özel sektör çalışanlarına ve emeklilere özel kredi fırsatları.

Eylül ayında nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için Halkbank çeşitli kredi imkanları sunuyor. Çalışma hayatında bulunan konuma göre ayrı ayrı sunulan bu kredi kampanyalarını ayrı ayrı sizlerle paylaşıyoruz. İşte Halkbank'ın Eylül 2020 kredi kampanyalarına ilişkin detaylar;* İşçiler için Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi* Devlet memurları içinm Kamu Çalışanlarına Özel Kredi* Emekli vatandaşlar için Mutlu Emekli İhtiyaç KredisiÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİHalkbank bu kredi kampanyası ile müşterilerine yüksek limitli kredi imkanı sağlıyor. Bankanın bu kredi imkanından faydalanmak için ise özel sektörde çalışan vatandaşların maaşlarını Halkbank üzerinden alıyor olmaları gerekiyor. Banka bu kredi ile müşterilerne iki farklı faiz oranı sunuyor. Banka kredi tahsis ücreti ödeyecek olan müşterilerine yüzde 1.24 faizle kredi sağlarken kredi tahsis ücreti ödemeyecek olanlara ise yüzde 1.29 ile kredi veriyor. Ödemeler ise 60 ay vade ile yapılabiliyor. 

KAMU ÇALIŞANLARINE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİDevlet memurları için sunulan bu kredi fırsartında da müşteriler 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirler. Bu kredi kullanımı ve özelliklerine ilişkin Halkbank şu açıklamada bulundu. "Kamuda çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,24’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 60 ay vadeli kredimizdir." Halkbank'ın sunduğu bu kredi için ayrıca kolay ödeme seçenekleri de bulunuyor. Bu kredi imkanı ile ihtiyaçlarını giderecek olan müşteriler için ödeme planı şu şekilde;

MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİHalkbank'ın emeklilere özel iki kredi kampanyası bulunuyor. Bu kredi kampanyalarında sunulan faiz oranları aynı olup limitler farklı. Halkbank mini emekli kredisi ile müşteriler 60 ay vadeli 5.000 TL kredi kullanabiliyorlar. Diğer kredi kampanyası olan Halkbank Mutlu Emekli Kredisinde ise vatandaşlara 100.000 TL'ye kadar kredi sağlanıyor. Bankanın maaşı müşterisi olan vatandaşların başvuru yapabildiği bu kredi için esnek ödeme seçenekleri de sunuluyor. "Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz."

Halkbank Özel sektör çalışanlarıan kredi, kamu çalışanlarına kredi ve mutlu emekli ihtiyaç kredisi için başvurular banka şubeleri üzerinden yapılacak.Emlak365.com


Yorumlar (0)