Halkbank'tan Emeklilere Mini Kredi İle 5000 TL Anında Hesabınızda

Emekli vatandaşlar için ihtiyaç kredisi paketleri bulunan Halkbank anlık düşük limitli kredi için özel bir kampanya sunuyor.

Halkbank'tan Emeklilere Mini Kredi İle 5000 TL Anında Hesabınızda
Emekli vatandaşlar için ihtiyaç kredisi paketleri bulunan Halkbank anlık düşük limitli kredi için özel bir kampanya sunuyor. Halkbank tarafından sunulan bu kredi kampanyasında müşterilere uzun vadeli ödeme planı hazırlanıyor. Bu kredi paketi ile emekli müşteriler düşük limitli nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ve düşük taksitlerle borçlarını geri ödeyebiliyorlar.

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE ANINDA KREDİ

Halkbank emekli maaş müşterilerine iki ayrı kredi paketi sunuyor. Birinci paket çok yüksek limitli ihtiyaç kredileri için olurken ikinci paket müşterilerin anlık ihtiyaçlarına yönelik sağlanıyor. İkinci paket kapsamında vatandaşlar alışveriş, küçük borçları veya farklı ihtiyaçları için gerekli tutarı bankadan kredi olarak çekebiliyorlar. Halkbank'ın mini emekli kredisinde yer alan özel avantajlar şu şekilde;

Mini Emekli Kredisi Nedir?

Halkbank tarafından sağlanan mini emekli kredisi, emekli maaşını Halkbank'tan alan yada Halkbank'a taşımayaı taahhüt eden emeklilere sağlanan kredidir. Banka bu kredi paketinde müşterilerine aşağıda yer alan kredi özellikleri ile nakit ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunuyor.

Halkbank mini emekli ihtiyaç kredisinde uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.56 olarak açıklandı.

Bankanın sunduğu faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullanacak emekli vatandaşlar borçlarını 36 ay vadeli ödeyebilecekler.

Aylık yüzde 1.56 faiz oranıyla kredi kullanılması durumunda yıllık maliyet oranı yüzde 25.4 oluyor.

Müşteriler geri ödemelerini ister aylık isterlerse de kendi talep ettikleri şekilde ödeyebilecekler.HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNUYOR

Halkbank emekli maaş müşterilerinin ihtiyaç kredisi ödemelerini sadece aylık eşit taksitlerle ödeme zorunluluğu sunmuyor. Banka müşterilerinin talep ettiği şekilde bir ödeme planı hazırlayabiliyor. Müşteriler ödemelerini nasıl yapmak istediklerine dair banka müşteri görevlisine taleplerini iletebilir.

Emekliler mini emekli kredisi kullanmaları durumunda isterlerse 3 ayda bir ödeme yapabilirler. Banka aylık eşit ödemeli hesap üzerinden 3 aylık ödeme planı çıkarır. Müşteriler bu ödeme yöntemiyle aylık yerine üç aylık taksiti birden öderler. Bunun dışında artan taksitli, azalan taksitli ödeme planları da mevcut vatandaşlar istedikleri ödeme planıyla kredilerinin geri ödemelerini yapabilirler.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Halkbank mini emekli kredisiyle, nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler başvurularını Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak anında yapabilirler. Bunun dışında banka şubelerinde de başvurular kabul ediliyor.
Yorumlar (0)