Halkbank'tan KrediMini Kampanyası! 10 Ay Vadeli, 5000 TL İhtiyaç Kredisi

Kamu bankalarından olan Halkbank müşterilerinin her türlü kredi talebine farklı kredi paketleri ile yanıt veriyor.

Halkbank'tan KrediMini Kampanyası! 10 Ay Vadeli, 5000 TL İhtiyaç Kredisi
Kamu bankalarından olan Halkbank müşterilerinin her türlü kredi talebine farklı kredi paketleri ile yanıt veriyor. Müşterilerine en az 3 bin TL'den 100 bin TL'ye kadar kredi sağlayan Halkbank sunduğu paketleri ile müşterilerinin en kolay ödeme planıyla ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor.

HALKBANK'TAN YENİ KREDİ PAKETİ

Vatandaşlar yüksek limitle kredi kullanmak istediklerinde banka kişilerin aylık gelir durumuna, kredi puanına, çalışma durumuna, emekli olmasına göre ayrı ayrı kredi paketleri sağlıyor. Yüksek limitli kredilerde müşterilerin çok sayıda etmeni aynı anda sağlıyor olmaları gerekiyor. Banka bazı durumda koşulların sağlanmasının yanında müşterilerine ek teminat sunmasını talep edebiliyor.

Düşük Limitle Kredi Kullanacaklar için

Düşük tutarda kredi ihtiyacı olanlar için bankanın standart kredi paketi dışında yeni bir kampanyası bulunuyor. Kredimini adıyla ilan edilen kampanya kapsamında vatandaşlar düşük limitli, kısa vadeli ve diğer bankalara oranla daha düşük faizli kredi kullanabiliyorlar.

MİNİ KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ

Halkbank tarafından sağlanan mini kredi kampanyasıyla ihtiyaçlarını gidermek isteyenlere sağlanan olanaklar maddeler halinde şu şekilde;

5000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlar için kullanılır.

İhtiyaç kredisi geri ödemesi 10 ay vade ile yapılır.

Müşteriler kredi geri ödemelerini aylık yüzde 1.51 faiz oranıyla yaparlar.

Kredi geri ödemelerinde esnek ödeme seçenekleri mevcuttur.

Müşteriler için Halkbank Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli planlar sunabilir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Halkbank resmi sitesinden ilan ettiği kredimini kampanyasına başvuruda bulunacak olanlar için örnek ödeme planını yayımladı.BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu kredi başvurusu için müşterilerin kendilerine en yakın Halkbank şubelerine gitmeleri ve başvurularını bizzat yapmaları isteniyor.
Yorumlar (0)