Halkbank'tan Özel Sektör Çalışanlarına Hızlı Kredi Kampanyası! 10.000 TL Kredi Kaç Liralık Taksitle Veriliyor?

Türkiye'de vatandaşların devlet bankalarına olan güvenlerinin daha fazla olması sebebiyle kredi kullanırken ilk tercihleri devlet bankaları olmaya devam ediyor.

Halkbank'tan Özel Sektör Çalışanlarına Hızlı Kredi Kampanyası! 10.000 TL Kredi Kaç Liralık Taksitle Veriliyor?

Türkiye'de vatandaşların devlet bankalarına olan güvenlerinin daha fazla olması sebebiyle kredi kullanırken ilk tercihleri devlet bankaları olmaya devam ediyor. Özel sektör çalışanları için özel kredi kampanyası yapan Halkbank'ın bu ihtiyaç kredisi ürünü yoğun talep alıyor. Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Özel kredi kampanyasının detayları nelerdir?

Geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlar bankalar aracılığı ile ihtiyaç kredisi kullanarak bu problemlerini erteleme imkanı arıyorlar. Henüz koronavirüs sürecinin ekonomik etkilerini üzerilerinden atamayan vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına ilgi göstermeyi sürdürüyorlar.ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI KREDİ KULLANIRKEN ZORLANIYORTürkiye'de kamuda çalışanlar için her banka genellikle kolay bir şekilde kredi veriyor. Ancak özel sektör çalışanları bu anlamda ciddi zorluklar yaşıyorlar. Ağır şartlar önüne çıkan özel sektör çalışanlarının önemli bir kısmı bankalara kredi başvurusu yapınca elleri boş dönmek zorunda kalıyorlar.Ülkenin köklü devlet bankalarından olan Halkbank da özel sektör çalışanlarına yönelik bir kredi kampanyası başlattı. Özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası adı verilen ürünle bu kapsama giren vatandaşlara hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi veriliyor.248 TL TAKSİTLE 10.000 TL KREDİÖzel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilere 60 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Bu kampanya kapsamında 60 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanmak isteyen müşterilere Halkbank tarafından aylık yüzde 1,18 kredi faizi uygulanıyor. Bu müşteriler vade süresince her ay bankaya 248 TL kredi ödemesi yapıyorlar. Vade sonunda ise Halkbank'a 10.000 TL'lik kredi kapsamında yapılan toplam ödeme 14.908 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)