Hemen Başvuru Kolaylığıyla QNB Finansbank'tan Yeni Yıla Özel Kredi Kampanyası, Anında Hesapta

QNB Finansbank müşterilerine yeni bir kredi kampanyası başlattı. Bankanın yeni yıla özel kredi kampanyası adıyla duyurduğu kampanyasında hemen başvuru ve şubeye gitmeden anında hesaba aktarım kolaylığı bulunuyor.Emlak365.com - QNB Finansbank müşterileri için başlattığı yeni kredi kampanyasını duyurdu.

Hemen Başvuru Kolaylığıyla QNB Finansbank'tan Yeni Yıla Özel Kredi Kampanyası, Anında Hesapta
QNB Finansbank müşterilerine yeni bir kredi kampanyası başlattı. Bankanın yeni yıla özel kredi kampanyası adıyla duyurduğu kampanyasında hemen başvuru ve şubeye gitmeden anında hesaba aktarım kolaylığı bulunuyor.

Emlak365.com - QNB Finansbank müşterileri için başlattığı yeni kredi kampanyasını duyurdu. Banka tarafından ilan edilen yeni yıla özel kredi fırsatında ödeme kolaylığı ve hemen başvuru ile anında kredi özellikleri bulunuyor.

QNB FİNANSBANK'TAN YENİ YILA ÖZEL ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Bankanın resmi internet sitesinden ilan ettiği yeni yıla özel kredi kampanyasında müşteriler 70 bin TL'ye kadar kredi için başvuruları online şekilde yapabilecekler. Müşterilerin kredi puanlarına ve gelir durumlarına göre ihtiyaç kredisi limiti belirleniyor. Çok yüksek limitle kullanmak isteyenler ise banka şubeleri üzerinden kendilerine özel sunulacak faiz oranlarıyla kredilerini kullanabilecekler. QNB Finansbank'ın yeni yıla özel sunduğu kredi paketinde faiz oranları, vade süreci esnek ödeme seçenekleri diğer avantajlar sıralandı.

Yeni Yıla Özel Kredi Kampanyası Özelikleri

Bankanın sağladığı bu kredi fırsatıyla müşteriler 70 bin TL'ye ulaşan kredi kullanabilecekler. QNB Finansbank müşterilerine ayrıca 36 ay vade olanağı da sağlıyor. Bunun yanında banka müşterilerin talep etmeleri durumunda 3 ay ödeme erteleme imkanının dışında artan taksit ödemeli, azalan taksit ödemeli, ara taksit ödemeli, esnek ödemeli seçenekler sunuyor.

Kredi Faiz Oranı

QNB Finansbank'ta müşterilerinin kredi puanlarına göre kredi faiz oranı belirleyen bankalar arasında yer alıyor. Bankanın yeni yıl kredisi faiz oranı yüksek kredi puanına sahip olan müşterileri için yüzde 1.35 olarak duyuruldu. Ancak bu faiz oranı kişinin risk puanına göre değişebilir.

10.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI

Yüzde 1.35 faiz oranı ve 36 ay vade ile QNB Finansbank yeni yıl kredisi kullanacak olan müşterinin yapacağı ödemeler.

Kredi başvurusunda bulunacak olan QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenler ise T.C. kimlik numarasını yazıp 5030'a SMS gönderebilirler.
Yorumlar (0)