Hemen Kontrol Edin: Bankanız Adınıza Kredi Yatırmış Olabilir! Hazır Kredi Kampanyaları Başladı

Pandemi nedeni ile vatandaşın nakit para ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken bankalardan yeni bir kredi atağı geldi.

Hemen Kontrol Edin: Bankanız Adınıza Kredi Yatırmış Olabilir! Hazır Kredi Kampanyaları Başladı
Pandemi nedeni ile vatandaşın nakit para ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken bankalardan yeni bir kredi atağı geldi. Yükselen faiz oranları nedeni ile vatandaşın kredi talebi azalırken hazır kredi kampanyaları arttı.

Koronavirüs salgını nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı artarken süreçte yükselen kredi faiz oranları nedeniyle vatandaşların talebi azalınca bankalar yeni kredi kampanyalarını başlattı. Bu kampanyalar arasında en çok dikkat çekenlerinden biri de hazır kredi kampanyaları oldu.

HAZIR KREDİ NEDİR?

Bankaların müşterileri için başlatmış olduğu özel bir ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında kişinin kredi notu ortalaması, aylık belgelenebilir geliri gibi kriterlere göre kredi limiti belirlenmekte ve kredi başvurusu yaptığı anda kullanımına sunulmak üzere hazırlanan özel bir tutar hesabında hazır olarak tutulur. Kişi başvuru yaptığı anda bu limit hesabına aktarılır ve bankaya gitmeden mobil şube üzerinden anında kredi çekilmesine olanak sağlanır.

HEMEN KONTROL EDİN BANKANIZ SİZİNDE ADINIZA PARA YATIRMIŞ OLABİLİR! 

Süreçte vatandaşın en çok zorlandığı konulardan biri de pandemi nedeni ile bankalara giderek kredi çekmek olarak öne çıkarken cep telefonunda mobil şube uygulaması kullanan kişilere büyük kolaylık sağlanmış oldu.

Bu kredi paketi bankalar tarafından krediye uygun olan yani kara listede olmayan ve kredi sicili bozuk olmayan tüm kişilere tanımlanmakta olup hemen hemen tüm bankalarda bu hizmet bulunmaktadır.

HAZIR KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR, ÖN ONAYLI KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi kamu bankaları internetten ön onaylı kredi başvurusu alırken İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, QNB Finansbank ve Burgan Bank gibi çok sayıda banka hazır kredi limiti tanımlamaktadır.

Bu kredi imkanı size de sunulduysa bankanızın internet şubesi uygulamasına şifreniz ile giriş yaptıktan sonra krediler bölümünü ziyaret edin. Bu bölümde adına hazır kredi limiti tanımlı olan kişiler için "hazır kredi" ibaresi bulunmakta olup bu linki tıklayan kişiler belirlenen limit tutarına kadar tek bir tıkla anında talep ettikleri tutarı banka hesaplarına aktararak anında kredi kullanabilirsiniz.

Emlak365.com
Yorumlar (0)