Her Başvurana Kredi Veren Bankaların 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Tablosu

Nakit sıkışıklıklarına çözüm arayan vatandaşların sayısında son dönemlerde ciddi miktarda bir artış meydana geldi. Bundan dolayı da ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin sayısı oldukça arttı. İhtiyaç kredisi kampanyalarını inceleyen vatandaşlar uygun maliyet bulma amacındalar. Peki en uygun maliyetle ihtiyaç kredisi hangi bankalardan çekilebilir?

Her Başvurana Kredi Veren Bankaların 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Tablosu

Nakit sıkışıklığı son dönemlerin en büyük ekonomik problemlerinden birisi haline geldi. Normalleşmenin başalaması için hızlanan nakit akışı biriken borçlarında ödenmesini gerektirdi. Çalışma hayatı yeniden aktifleşmeye başlarken piyasada kapanma dönemlerinde azalan nakit dolaşımı artık çok daha hızlı bir hale geldi. 

Nakit dolaşımı yavaşladığında ödemelerde gecikme imkanı olabiliyorken şimdi bu imkan da kalmadı. Bundan dolayı borcu bulanan veya bir ihtiyacı olan vatandaşlar nakit arayışlarına girdiler. Bu arayışların sonucu olarak ise ihtiyaç kredisi başvuruları son bir haftalık süreçte adeta patlama yaptı. 

İhtiyaç kredisi kullanarak nakit sorunlarına çözüm ürtetmek isteyen vatandaşlar için kredi kampanyaları arasında en çok talep edilen iki detay var. Vatandaşlar öncelikle düşük maliyetli ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak istiyorlar. Ayrıca kredi puanlarına bakılmaksızın kendilerine kredi veren bankaları tercih ediyorlar. Bu şekilde vatandaşlar kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi çekip düşük maliyetle kendileri sıkıntıya sokmadan borçlanabiliyorlar. 

İhtiyaç kredisi kampanyalarını en ince ayrıntısına kadar inceleyenler uygun maliyet sunan bankalara kredi başvurusunda bulunuyorlar. Bu şekilde ihtiyaçlarını karşılayanlar büyük bir ekonomik sıkıntıdan kendilerini kurtarabiliyorlar. İhtiyaç kredisi borçlarını da kendi bütçelerine uyacak bir şekilde planlayan vatandaşlar hiç zorlanmadan kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. Peki en uygun maliyetle ihtiyaç kredisi hangi bankada? Hangi bankadan ihtiyaç kredisi çekenler daha avantajlı oluyorlar? 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için en düşük taksiti hangi banka istiyor. 

İŞ BANKASI 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

İş Bankası'ndan 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,65 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranı şu anda bankacılık piyasasında uygulanan ortalama ihtiyaç kredisi faiz oranının altında bulunuyor. İş Bankası'ndan bu faiz şartıyla 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya her ay 391 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

QNB FİNANSBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Türkiye'de şu anda kamu ve özel tüm bankalar içerisinde en düşük ihtiyaç kredisi faizi QNB Finansbank'ta. Bu bankanın müşterileri aylık yüzde 1,39 faiz ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. QNB FinansBank'tan 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya her ay 372 TL ihtiyaç kredisi taksiti ödemesi yaparlar. 

ING BANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

ING Bank da düşük maliyetle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu krediyi aylık yüzde 1,54 faiz ile çekebiliyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerin ödeyecekleri aylık taksit ise 383 TL olarak bildirildi. 

CEPTETEB 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Cepteteb piyasanı9n düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisini düzenliyor. Banka tarafından bu kredi ürününde müşterilere aylık yüzde 1,45 kredi faizi uygulanıyor. Bu bankadan 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 376 TL kredi taksiti ödemesi yapıyorlar. 

VAKIFBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Kamu Bankaları içerisinde en düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası Vakıfbank tarafından yapılıyor. Vakıfbank müşterileri aylık yüzde 1,51 faizle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu şartlarda kullanılan 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için bankaya her ay 381 TL kredi taksiti ödeniyor. 

HALKBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Halkbank da yaygın bir şekilde ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi olarak gösteriliyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere aylık yüzde 1,61 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz ile 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekildiğinde bankaya 388 TL kredi taksiti ödeniyor. 

Yorumlar (0)