Hesabında Para Olmayanlara İNG Bank'tan 5000 TL Taksitli Nakit Destek

Vatandaşaların büyük bir bölümü ay içerisinde nakit destek ihtiyacı duyabiliyorlar.

Hesabında Para Olmayanlara İNG Bank'tan 5000 TL Taksitli Nakit Destek
Vatandaşaların büyük bir bölümü ay içerisinde nakit destek ihtiyacı duyabiliyorlar. Bu kapsamda bankaların özel destek ve ek hesap olanakları bulunuyor. Bu tür desteklerden bir tanesi de İNG Bank tarafından müşterilere sunuluyor.

Bankanın yeni dönemde imkanlarını değiştirdiği taksitli nakit desteğin nasıl ve hangi şartlarda kullanılacağına dair tüm ayrıntıları inceledik.

HESABI OLUP HESABINDA PARA OLMAYANLARA 5000 TL

İNG Bank tarafından sağlanan destek hesap kapsamında vatandaşlar hesaplarında para olmaması durumunda bile para çekebilirler. ATM'ler üzerinden kullanılabilen nakit destek ile banka müşterileri ayrıca kredi kartı/fatura ödeme, EFT/Havale gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Destek Hesap Özellikleri Neler?

Destek Hesap, vadesiz mevduat hesabınıza özel limit dahilinde tanımlanan ve hesapta yeterli bakiye olmadığında bankacılık işlemlerinde kullanabileceğiniz kredi mevduat hesabıdır.

İNG Bank müşterileri destek hespa üzerinden nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bankanın sağladığı limit kapsamında vatandaşlar kendilerine en yakın ATM'den 7/24 para kullanabilirler. Kullanılan nakit para ise talep edilmesi durumunda 12 ay vade ile ödenebiliyor. Müşteriler destek hesap üzerinden ayrıca farklı ödemelerini de gerçekleştirebilirler. Bu kapsamda müşteriler okul, kira taksit ödemelerini, fatura ödemelerini hesaplarında para olmasa dahi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirler.

Eğer müşterilerin kredi kartı borç ödemesi yapması gerekiyorsa İNG Bank destek hesabı üzerinden bu işlemlerin de gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Müşteriler destek hesap üzerinden ödeme yapabilirler. Destek hesaptan kullanılan para, günlük olarak faiz uygulanır. Kullanmadığınız limit için ayrıca bir ücret ya da faiz ödemezsiniz. Ayrıca destek hesap üzerinden para çeken yada ödeme yapan vatandaşların hesaplarına nakit girişi olduğu anda borcu otomatik olarak ödenir. Müşterilerin ödeme yapmak için banka şubelerine falan gitmelerine gerek yok.

DESTEK HESAPTAN KULLANILAN NAKİT NASIL GERİ ÖDENİR?

Nakit hesapta müşterilere 5000 TL'ye kadar nakit desteği sağlanır. Müşteriler bu hesaptan kullandıkları kadar tutarı ay sonunda öderler. Ödemeler bankanın ilan ettiği oranlara faiz uygulanarak geri ödenir. Ödemelerde müşterilerine vade seçeneği sağlayan İNG Bank, 12 aya kadar vade sağladığını duyurdu. Taksitli destek hesabında vadeli ödeme yapacaklar için ise ilk ödeme kredi kullanım anından 1 ay sonra başlar.
Yorumlar (0)