Hesabında Para Olmayanlara Tek SMS'le Nakit Avans

Denizbank hesabında para olmayn müşterilerinin tek SMS'lik başvurularıyla nakit ihtiyaçlarını gideriyor. Geri ödemeler ise 12 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle yapılabilecek. İşte Denizbank Kurtaran Hesap detayları.

Hesabında Para Olmayanlara Tek SMS'le Nakit Avans
Bankalar müşterilerinin hesaplarında para olmadığı durumlarda ek olanaklar sunuyorlar. Denizbank'ta müşterilerinin hesaplarında para olmaması durumunda tek bir SMS'le ek avans sağlıyor. Müşterilerinin yapacağı ödemeye limit veren banka bunun dışında uzun vadeli ödeme planı sunuyor.

DENİZBANK KURTARAN HESAP

Denizbank tarafından sağlanan kurtaran hesap ile müşteriler 7 gün 24 saat ne zaman ihtiyaç duyarlarsa anında başvuruda bulunabilirler. Kira ödemeleri, kredi ödemeleri, fatura ödemeleri, kişisel ihtiyaçlar için kullanılabilecek nakit avans için müşterilerin taleplerine göre bir ödeme planı oluşturuyor.

12 Ay Vade Olanağı

Kurtaran Hesap ile ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için Denizbank ister kısa ister uzun vadeli ödeme planı oluşturuyor. Müşteriler Denizbank'tan ihtiyaçlarını gidermek için başvuruda bulunduklarında 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay vadeli ödeme planlarından birini seçebilirler.

En Az 200 TL Ödenir?

Çeşitli ihtiyaçları için Denizbank'tan avans kullanacak olanlar en az 200 TL için başvuruda bulunurlar. Kullanılacak olan avans limiti kişinin talebine göre şekillenecek.

KURTARAN HESAP ÖZELLİKLERİ 

Denizbank resmi sitesinden yayımladığı bilgilendirme açıklamasında Kurtaran Hesap özelliklerini açıkladı. Buna göre banka tarafından olanaklar şunlar;

* Kurtaran Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesap'tan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon gibi otomatik fatura ödemeleriniz gecikmeye girmeden zamanında yapılır.

* Kurtaran hesap banka kartının olması durumunda alışverişlerde de kullanılır.

* Kurtaran Hesabında sadece kullanılan gün kadar faiz işler. Kullanılmadığında herhangi bir ücret ödenmez.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Nakit destek için Denizbank kurtaran hesap avans başvurusunda bulunacak olanlar başvurularını kısa mesajla yapacaklar. Telefonlarından KURTARAN yazıp boşluk bırakacak olan müşteriler T.C. numaralarını yazacaklar ve 3280'e kısa mesaj atacaklar. Bunun dışında diğer başvuru yöntemleri DenizBank internet bankacılığı, ATM ve banka şubeleri.
Yorumlar (0)