Hızlı İhtiyaç Kredisini 375 TL'den Başlayan Taksitle Sunan Bankalar Listesi Belli Oldu!

Hızlı ve online kullanılan 10 bin TL limitli ihtiyaç kredileri için kampanya sunan tüm bankalar 36 ay vade imkanını sunuyorlar.

Hızlı İhtiyaç Kredisini 375 TL'den Başlayan Taksitle Sunan Bankalar Listesi Belli Oldu!
Hızlı ve online kullanılan 10 bin TL limitli ihtiyaç kredileri için kampanya sunan tüm bankalar 36 ay vade imkanını sunuyorlar. Her birinin değişim gösteren ödeme planı verileri ise faiz ve aylık taksit başlıkları altında yer alıyor.

Hızlı Kredinin Ödeme Planı Bilgileri

Tüm banklar ele alındığında online, hızlı 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisini ING Bank %1,44, TEB, %1,45, Türkiye İş Bankası %1,50 faiz oranı ile sunuyor. Diğer bankaların faiz oranlarına bakıldığında ise Aktif Bank %1,80, Garanti BBVA %2.20, Yapı Kredi %2,21 ve Denizbank %2,23 faiz oranını hızlı online kredi seçeneğinde kullanıyor.

Bu faiz oranlarını sunana bankaların tümü kampanyalı hızlı, online ihtiyaç kredisinde 36 ay maksimum vadeyi baz alırken, aylık ödeme planı taksitleri hesaplamalarını ise farklı yapıyorlar. Tüm taksitler ele alındığında 10 bin TL değerinde hızlı kredi için ING Bank 375 TL, TEB 376 TL, İş Bankası 380 TL, Aktifbank 402 TL, Garanti BBVA 420 TL, Yapı Kredi 435 TL, Denizbank ise 436 TL aylık taksit hesaplaması yapıyor.

Şartlar ve Başvuru

Bu uygun aylık taksitler kapsamında hızlı krediyi almak isteyenler ise belirli şartlara uygunluk sağlamak zorundalar. 18 yaşını dolduran, TC vatandaşı olan ve yasal takipte kredi borcu olmayanlar bu bankalardan hangisinin müşterisi konumundaysalar, o bankanın mobil bankacılık şubesine giriş yapacaklar. Buradan ‘’hızlı ihtiyaç kredisi başvuru’’ sekmesine girerek, 10 bin TL tutarı tanımlayıp, başvuru onayına tıklayacaklar.

Başvuru ardından müşteriler SMS ile bilgilendirilecekler. Kredi onayını alanların ise kendi bankalarında yer alan maaş ve mevduat hesaplarına hızlı bir şekilde 10 bin TL kredi limiti aktarılıyor. Gelir bilgisi maaş hesabından görüntülenenler ve mevduat hesabında birikim yapanlar gelir belgesi ve ekstra bir evrak talep edilmiyor.
Yorumlar (0)