Hoşgeldin Faiziyle Sevgililer Gününe Özel TEB İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası TEB yeni bir kampanya başlattı.

Hoşgeldin Faiziyle Sevgililer Gününe Özel TEB İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası TEB yeni bir kampanya başlattı. Banka sevgililer günü öncesinde hoşgeldin faiziyle kredi sağlayacağını ilan etti. Bankanın yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları Emlak365 olarak haberimizde.

İhtiyaç kredisi kullanacak olanlar bankaların şubat dönemi kampanyalarını beklerken ilk adım TEB'den geldi. TEB resmi sitesinden yayımladığı yeni kredi kampanyası kapsamında müşterilerinin kredi kullanımlarında yeni avantajlar sağladığını ilan etti. İşte bankanın sadece kısa bir süre için geçerli olan kredi kampanyasının detayları. TEB'DEN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİİhtiyaç kredisi kampanyasına dair, Türkiye Ekonomi Bankası TEB tarafından yapılan ilk açıklamada başvuru sürecine ilişkin bilgi verildi. TEB söz konusu krediyi sadece belirli bir süreliğine sağlayacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 15 Şubat olarak ilan edildi. 

Nakit ihtiyaçlarını karşılmak isteyenler TEB'in kampanyası için son başvuru tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.TEB KREDİ KAMPANYASININ AVANTAJLARITürkiye Ekonomi Bankası müşterilerine duyurduğu kampanyasında hem faiz oranlarına dair hemde ödeme sürecine ilişkin ek avantajlar sağladığını bildirdi. Bankanın kredi faiz oranları yüzde 1.50'den başlıyor. TEB açıklamasında faiz oranlarına ve kullanım şartlarına ilişkin "Aylık 1,50% faiz oranı Bankamızla yeni çalışmaya başlamış kişiler için geçerlidir." bilgisini verdi.

TEB tarafından ödeme sürecine dair sunulan ek özellikler ise şu şekilde;TEB'DEN 3 AY ERTELEME VE UZUN VADELİ ÖDEME PLANISevgililer günü ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar ihtiyaç kredilerini şubat ayında kullanıp ödemelerini 3 ay sonra yapabilirler. Banka 3 ay erteleme imkanından faydalanılması durumunda en uzun vade sürecini 33 ay olarak uyguluyor. Eğer müşteriler 24 ay vadeli kredi kullanıp 3 ay ödeme erteleme talep ederse kredi geri ödemeleri 21 ayda tamamlanıyor. TEB ayrıca müşterilerine esnek ödeme seçenekleri de sunuyor. Müşteriler bu ödemeleri kendi gelir durumlarına göre belirliyorlar. TEB KREDİ BAŞVURULARITEB üzerinden sevgililer kredisi kullanacak olanlar başvurularını TEB mobil şube, TEB internet bankacılığı ve TEB banka şubelerinden yapabilirler.Emlak365.com

Yorumlar (0)