İhtiyaç Kredisi Borç Ertelemede Yüzde 1,39 Faiz QNB Finansbank’tan Geldi!

QNB Finansbank müşterileri, Mart ayında ödeyemedikleri ihtiyaç kredilerinin borçlarını 3 ay süre ile erteleme imkanına sahipler.

İhtiyaç Kredisi Borç Ertelemede Yüzde 1,39 Faiz QNB Finansbank’tan Geldi!
QNB Finansbank müşterileri, Mart ayında ödeyemedikleri ihtiyaç kredilerinin borçlarını 3 ay süre ile erteleme imkanına sahipler. Bu ertelemeyi ise Mart ayında işlem için sunulan en avantajlı %1,39 faiz oranı üzerinden yapacaklar. Erteleme ardından kalan kredi borcu yeni faiz oranına hesaplanıyor ve aylık taksitler yeniden müşterilere bildiriliyor.

QNB Finansbank Erteleme Nasıl Avantaj Sunuyor?

Mart ayında ihtiyaç kredisini 3 ay erteleme ikanı sunan bankalara bakıldığında en avantajlı faiz oranı QNB Finansbank tarafından sunuluyor. ING Bankası %1,44, TEB Bankası %1,45, Türkiye İş Bankası %1,50, Garanti BBVA %1,93 faiz oranları üzerinden erteleme yapıyor. QNB Finansbank ise ertelediği kredileri %1,39 faiz oranı ve 36 ay vade üzerinden yeniden hesaplayacak.

En Yüksek Avantaj 20 Bin TL’lik Ertelemede Bulunuyor!

En avantajlı ihtiyaç kredisi erteleme koşulları ise kredisinin kalan borç tutarı 20 bin TL olan müşteriler için gündeme geldi. QNB Finasbank’tan İhtiyaç kredisi kullanan ve kredisinin 20 bin TL’lik borcu kalan kişiler 3 ay erteme ile en avantajlı konumdan yararlanacaklar. Bu kişiler için yeni ödemeye ilişkin aylık taksitler sadece 743 TL olarak hesaplanıyor. 1.000 TL altı ödemenin esas olduğu bur erteleme şeklinde ise ilk taksit 3 ay sonra verilecek.

Ertelemeye Başvuru Nasıl Yapılacak?

Banka başvuruların ise şubelerden yapılmasına gerek olmadığını duyurdu. İhtiyaç kredisini QNB Finansbanka’tan alan ve 3 ay erteleme yapmak isteyenler "0850 222 0900’’ numaralı telefon hattını arayarak, taleplerini iletecekler. Müşteri hizmetleri hattından erteleme talebi yapılması halinde kalan borç %1,39 faiz oranı ve 36 ay vade üzerinden tekrar hesaplanacak.

20 bin TL kalan borç için erteleme işlemini ING ihtiyaç kredisi için ING Bank’tan yapanlar aylık 751 TL, TEB bankasından yapanlar ise aylık 752 TL taksit ödüyorlar. Bu kapsamda en avantajlı koşullar şuan QNB Finansbank tarafından sunuluyor.
Yorumlar (0)