İhtiyaç Kredisi Çekmek İsteyenlere Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası!

Bankaların bayram kredisi kampanyaları 2021 tüm hızı ile devam ederken bayram kredisi veren bankalar arasına Akbank'ta katıldı. Akbank bayram kredisi 2021 kampanya detayları, başvuru şartları ve kredi faiz oranı haberimizde...

İhtiyaç Kredisi Çekmek İsteyenlere Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası!

17 günlük tam kısıtlama döneminde pek çok kişi gelir kaybına uğrarken bankaların bayram kredisi kampanyaları da yakından takip edilmeye başlandı. İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere bankalar farklı seçenekler sunarken 3 ay ertelemeli bayram kredisi fırsatları da yakından takip ediliyor. 

Akbank bayram kredisi kampanyası ile 3 ay erteleme imkanının yanı sıra yüksek limitli kredi kullanma imkanı sundu. Banka şimdi al 3 ay sonra öde kredi kampanyası limitini 100 bin lira olarak duyurdu. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI DETAYLARI NELER?

Bayram kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için bankalar tarafından sunulan seçenekler her geçen gün artmaya devam ederken bayram kredisi veren bankalar arasına Akbank'ta katıldlı. Akbank bayram kredisi için 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başlatırken aynı zamanda 100 bin liraya kadar kredi limiti tanımladı. 

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,67 olarak uygulanırken kredi kampanyası kapsamında 100 bin liraya kadar nakit kredi desteği sunulacağı ilan edildi. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Akbank internet sitesi, Akbank mobil şube ve Akbank şubeleri üzerinden yapabilecekler. 36 ay vadeli 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarı ise 3 bin 925 TL olarak gerçekleşecek. 

Akbank müşterisi olan kişiler için Akbank Mobil ve İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi üzerinden yapılan başvurularda talep edilen kredi onaylanması durumunda anında hesaba yatırılıyor. 

Yorumlar (0)