İhtiyaç Kredisi Faizleri Mart’ta Yüzde 1,39’dan Başlayacak! İşte Yeni Faiz Oranları!

İhtiyaç kredisinde düşük faiz uygulaması ile öne çıkan ING %1,44 olan faiz oranını %1,39 olarak yenilerken, liste başını QNB Finansbank ile paylaştı.

İhtiyaç Kredisi Faizleri Mart’ta Yüzde 1,39’dan Başlayacak! İşte Yeni Faiz Oranları!
İhtiyaç kredisinde düşük faiz uygulaması ile öne çıkan ING %1,44 olan faiz oranını %1,39 olarak yenilerken, liste başını QNB Finansbank ile paylaştı. Mart ayından itibaren QNB Finansbank ihtiyaç kredisi de hem bankanın müşterilerine hem de başka banka müşterilerine %1,39 faiz oranı üzerinden sunulacak. Bu faiz oranları üzerinden ise başvurular kabul edilmeye başlandı.

TEB Bankası Kredi Faiz Oranı ve Diğer Bankalar

%1,39 faiz oranı ardından ihtiyaç kredilerinde en avantajlı faiz oranını sunan diğer bankalar ise % 1,45 faiz oranını korumaya devam eden TEB Bankası, %1,50 faiz oranını ihtiyaç kredisinde sunan İş Bankası oldu. Diğer yandan Aktif Bank ise %1,80 faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredilerini sunacak.

Tabloya bakıldığında %1,39 faiz oranına göre avantajı kaybeden bankalar ise %2.02 faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredisi sunacak olan Garanti BBVA, % 2,21 faiz oranı ile başka banka müşterilerine ihtiyaç kredisi verecek olan YapıKredi oldu. Denizbank ise ihtiyaç kredilerinden %2,23 faiz oranını esas alarak %1,39’luk avantajlı faizin oldukça gerisinde bulunuyor.

ING ve QNB Finansbank Mart Kredileri

Mart ayına ilişkin ihtiyaç kredisi faiz oranları bankaların açıklamaları kapsamında bu şekilde tabloya yansırken en avantajlı seçenek olan ING ve QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinde ise %1,39 faiz oranının yanında 36 ay vade imkanı mevcut. 36 ay vade kapsamında, %1,39 faiz oranı uygulaması ile bu bankalardan 10 bin TL ihtiyaç kredisi alımında aylık 372 TL’lik taksitler talep edilecek.

Liderliği paylaşan iki banka ardından gelen TEB Bankası ise 10 bin TL ihtiyaç kredisini %1,45 faiz oranı üzerinden 36 ay vade kapsamında aylık 376 TL taksitler ile sunacak. Bu kredi seçeneklerine ise hem mobil bankacılık üzerinden evraksız şekilde hem de şubelerden evrak teslimi ile başvuru yapılacak. Evraksız teslimler ise bankaların müşterileri için sunuluyor.
Yorumlar (0)