İhtiyaç Kredisi Faizleri Yine Yükseldi! 10.000 TL Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

TEB tarafından duyurulan yeni yıl kredisi kampanyasında faiz oranları güncellendi. Banka kredi faiz oranlarını yükseltirken yeni sunulan kredi özellikleri ve 10 bin TL kredi maliyet tablosu haberimizde.

İhtiyaç Kredisi Faizleri Yine Yükseldi! 10.000 TL Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Türkiye Ekonomi Bankası TEB 2020 yılının son günlerinde resmi internet sitesi üzerinden bir kredi kampanyası başlattığını duyumuştu. 

Banka tarafından ilan edilen kredi özelliklerinde nakit ihtiyacı olanlara yüzde 1.35'ten başlayan faiz oranlarıyla kredi sağlanacağı bildirildi. Söz konusu kredi kullanımları yeni yılın ilk gününe kadar devam ederken banka faiz oranlarında değişikliğe gitti. 

KREDİ KAMPANYASINDA FAİZ ORANLARI ARTTI

Yeni yılın ilk işlem gününde kredi kampanyasını güncelleyen TEB faiz oranlarını artırdı. 

Ocak ayının ilk günlerinde geçerli olacak kredi kampanyasıyla, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar TEB'den yüzde 1.45'ten başlayan faizlerle kredi kullanabilecekler. TEB tarafından ilan edilen bu faiz oranı ayrıca özel şartlarda geçerli. Banka müşterilerinin kredi puanlarının yüksek olması durumunda bu faiz oranıyla kredi kullanabileceklerini bildirdi. 

Eğer müşterilerin kredi puanları düşük ve riskli, az riskli grupta bulunuyorlarsa faiz oranları daha yüksek orandan uygulanacak. Kredi puanı düşük olanlar için sabit bir faiz oranı açıklamayan TEB, kişiye özel oranlar sunacak. 

Kredi Özellikleri 

TEB'in resmi sitesinden ilan ettiği kampanyalı ihtiyaç kredisi özellikleri; "Findeks notunuza göre değişen faiz oranlarını ile Şube ve Dijital Kanallardan TEB İhtiyaç Kredisine başvurabilirsiniz. Kredide 3 aya kadar erteleme imkanı bulunmaktadır. 3 aydan 36 aya kadar, nakit akışınıza uygun bir vadeyi seçebilir, ödeme planınızı buna göre oluşturabilirsiniz. İhtiyaç Kredinizin tahsis ücreti kredi tutarının binde 5'idir. Faiz ve vade oranları müşteri özelinde, findeks kredi notuna göre değişiklik gösterebilir."

10.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

TEB tarafından sağlanan kredi kampanyası ile 10.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri için ödeme planı şu şekilde olacak.

Emlak365.com

Yorumlar (0)