İhtiyacı Olana Acil Mini Kredi Paketleri! 5000 TL Kredi Cebinizde

Bankaların sağladıkları kredi kampanyaları kapsamında müşterilere pandemi sürecine özel mini krediler sağlanıyor.

İhtiyacı Olana Acil Mini Kredi Paketleri! 5000 TL Kredi Cebinizde
Bankaların sağladıkları kredi kampanyaları kapsamında müşterilere pandemi sürecine özel mini krediler sağlanıyor. Bankaların sunduğu bu kredi olanaklarına başvurular ise online olarak yapılıyor.

Kış döneminde, yılbaşı öncesinde ihtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için bankalar farklı kredi paketleri ile müşterilerinin kredi olanaklarını karşılamaya çalışıyorlar. Yeni faiz oranlarıyla verilen kredilerde sunulan avantajlar ise ödeme alanında oluyor. İşte banka banka mini kredi kampanyaları.

İŞ BANKASI'NDAN 90 GÜN ÖDEMESİZ KREDİ

İş Bankası müşterilerine anında kredi kampanyası ile çok hızlı kredi sağlayan bankalardan birisi. Müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına online yanıt veren banka belli bir limite kadar olan krediler için şubeye gelinmesine gerek olmadığını bildirdi. Bankanın sunduğu kredi olanaklarında müşteriler 36 ay vade ile kredi kullanabilir ve başvurularını mobil bankacılık, internet bankacılığı yada SMS ile bildirebilirler. İş Bankası müşterilerine yüzde 1.50 faizle kredi sağlıyor.

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ 

Ödemesiz dönem fırsatıyla kredi sağlayan bankalardan birisi de İNG Bank. Banka müşterilerinin kredi kullanımlarına 3 ay ödeme ertemeleme imkanı sağlıyor. Aralık 2020 döneminde kredi kullanacak olan bir müşteri kredi ödemelerini Nisan 2020 döneminde yapmaya başlayacak. 50 bin TL'ye kadar olan kredi başvurularını online başvuru ile alan banka, müşterilerine şubeye gitmeden kredi fırsatı sunuyor. İNG Bank'tan 5.000 TL kredi kullanıp 36 ay vade ile ödenmek istediğinde ödeme planı şu şekilde olacak.

TEB KIŞ KREDİSİ PAKETİ

TEB müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını düşük faiz imkanıyla karşılanması amacıyla kış kredisi kampanyasını duyurdu. Bu kredi kampanyası kapsamında müşteriler yüzde 1.35 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Ödemeler 36 ay vade 3 ay ödemesiz dönem fırsatıyla olabilecek. TEB kredi kampanyasıyla 5.000 TL kullanmak isteyenler için ödeme planı aşağıda yer alan tabloda ki gibi olacak.

Emlak365.com
Yorumlar (0)