İhtiyacı Olana 40 Bin Liraya Kadar N Kolay İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Merkez Bankası tarafından atılan adımların ardından ne yazık ki bankaların ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranlarında büyük bir hızla yükseliş yaşanmaya başlanmıştı.

İhtiyacı Olana 40 Bin Liraya Kadar N Kolay İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Merkez Bankası tarafından atılan adımların ardından ne yazık ki bankaların ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranlarında büyük bir hızla yükseliş yaşanmaya başlanmıştı. Yükselen faiz oranları nedeni ile vatandaşın krediye olan talebi azalırken bankalarda kar kaybı yaşadı. Süreçte bankalar daha fazla müşteriye ulaşmak için farklı kampanyalar başlattı. Bunlardan biri de en kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank oldu.

AKTİF BANK N KOLAY İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE ANINDA 40 BİN TL KREDİ DESTEĞİ!

Başlatılan kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere şubesiz, bankasız anında ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Başlatılan kampanya kapsamında ister Aktif Bank Müşterisi olsun, ister olmasın talep eden kişilere bankaya dahi gitmeden internetten anında ihtiyaç kredisi çekme kolaylığı tanınmış oldu. Kredi başvurusu için ilk yapılması gereken N Kolay internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmak. Kredi başvuru formunu dolduran kişiler sözleşmeleri onayladıktan sonra adreslerine gönderilecek olan kuryeyi bekleyecek.

Yaklaşık 7 gün içerisinde belirtilen adrese gelen kurye tarafından gerekli imzalar alındıktan sonra aynı gün talep edilen kredi tutarı adınıza açılan hesaba yatırılıyor. Kurye tarafından size teslim edilen N Kolay Banka Kartı ile çekebileceğiniz gibi internet üzerindense 7/24 ücretsiz para transferi yapılmasına da olanak sağlanacak. Yine yurt genelinde yer alan PTT şubeleri üzerinden de  paranızı yine ücretsiz olarak çekebilirsiniz.N KOLAY İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, 36 AY VADELİ 10 BİN TL KREDİ TAKSİT TUTARI KAÇ LİRA?

Aktif Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı kullanılan kredinin tutarı ve vadesine göre belirlenmekte olup en düşük ihtiyaç kredi faizi yüzde 1.80 olarak uygulanırken en yüksek oran ise yüzde 2,50 olarak belirlenmiş durumda. Bu faiz oranları ile 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarı 458 TL olarak gerçekleşirken 36 ay vadeli 40 bin TL kredinin taksit tutarı ise bin 832 lira olacak.
Yorumlar (0)