İlk 3 Ay Ödeme Yok! Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaç kredisi veren bankalar acil nakit paraya ihtiyacı olanlar tarafından yakından takip edilmeye devam edilirken Yapı Kredi Bankası 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başlattı. Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranları ve kredi hesaplama tablosu detayları haberimizde!

İlk 3 Ay Ödeme Yok! Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Getirilen yeni kısıtlama kararları vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacını arttırırken acil paraya ihtiyacım var diyenler yükselen faiz oranlarına rağmen bankaları tercih etmeye devame ediyor. Özellikle de bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları yakından takip edilirken Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan 3 ay ödemesiz dönemli kredi paketi de dikkat çekiyor. 

Yapı Kredi Bankası tarafından "Kredi Deyince Yapı Kredi" sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında 3 aya kadar ertemeli kredi kullanma imkanı sunuldu. Başlatılan kampanya kapsamında ilk 3 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunulurken Yapı Kredi Bankası müşterilerine ön onaylı limitleri bulunması halinde anında kredi kullanma imkanı sunulacak. 

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI: İLK 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ NAKİT PARA DESTEĞİ!

Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında "tüm ihtiyaçlarınız için kredinizi şimdi alın, ödemeye 3 ay sonra başlayın" sloganı ile verilen kredi desteğinde isteyen kişilere ilk taksit ödemelerini 90 gün erteleme fırsatı sunuluyor. Özellikle de pandemi nedeni ile getirilen kısıtlama dönemini atlatmak ve ödemelerine 3 ay sonra elleri bollaştığında başlamak isteyen kişilere hitap eden kredi paketinde başvurular Yapı Kredi Mobil Şube ve Bireysel İnternet şubesi üzerinden online olarak hemen yapılabilecek. 

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından online ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası ibaresini seçmeleri yeterli olacak. Kampanya seçildikten sonra tarihte bir değişiklik yapılmadığı sürece sistem tarafından ilk ödeme tarihi 90 gün sonrasına atılmaktadır.

Yorumlar (0)