İlk 6 Ay Ödeme Yok ve 50.000 TL Limitli Kredi Şekerbank'tan! Ücretsiz Bankacılık İşlemleri Fırsatıyla

Son günlerde esnaflar adına atılan adımlardan bir tanesi de Şekerbank'tan geldi. Banka yeni açıkladığı esnaf destek kredi paketi ile uzun dönem ödemesiz 50 bin TL kredi sağlayacağını ilan etti. Geri ödemeler ise avantajlı ödeme yöntemleriyle 36 ay vadeli yapılacak.

İlk 6 Ay Ödeme Yok ve 50.000 TL Limitli Kredi Şekerbank'tan! Ücretsiz Bankacılık İşlemleri Fırsatıyla

Esnaflar, işletmeler adına sağlanan desteklerin yanına kredi paketleri de ekleniyor. 

Kısa süre önce Halk Bankası tarafından açıklanan kredi desteğinin ardından bir pakette Şekerbank'tan geldi. Bankanın resmi sitesinden ilan edilen kredi paketinde yer alan tüm özellikler, ödeme seçenekleri ve kullanım şartları. 

ŞEKERBANK'TAN KAMPANYALI KREDİ PAKETİ

Şekerbank tarafından ilan edilen kredi paketi özel bir anlaşma kapsamında sağlanacak. Banka kredi paketine ilişkin açıklamasında, "Şekerbank, “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnafın nakit ihtiyacını ilave avantajlar sağlayarak karşılamak üzere Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile büyük bir iş birliği gerçekleştirdi." bilgisini verdi.

TESK ile imzalanan anlaşma kapsamında hem kredi kullanımlarında çok özel olanaklar sunulacak ve esnafların ihtiyaçları karşılanacak hemde bankacılık alanında sunulan çok sayıda hizmet paketten yararlanana esnaflar işletmeler için ücretsiz olarak. 

İLAN EDİLEN KREDİ ÖZELLİKLERİ 

TESK ile imzalanan anlaşma dahilinde sağlanacak olan Şekerbank, “Kapımız Esnafa Açık” kredi paketinde yer alan özellikler şunlar;

* Müşterilere özel avantajlı faiz oranları sunulacak. 

* Kredi geri ödemeleri en fazla 36 ay vade ile olacak. 

* Talep eden müşteriler kredilerin ilk 6 ay ödemeyecekler. 

* Kredi kullanım limiti 50.000 TL olarak açıklandı. 

* 5 bin TL’ye kadar KMH ve 5 bin TL’ye kadar Üreten/Business Kart.

Ücretsiz Bankacılık İşlemleri

Şekerbank müşterilerinin bu kredi paketinden faydalanmaları durumunda bazı bankacılık işlemlerinin ücretsiz olacağını duyurdu. Banka tarafından ilan edilen ücretsiz özellikler, "İnternet ve mobil kanaldan yapılacak EFT/Havale işlemleri bir yıl süre ile ücretsiz, POS inaktiflik ücret muafiyeti. Çek Karnesi ücret muafiyeti (Alınacak ilk 10 yapraklı çek karnesi için geçerlidir)"

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Şekerbank tarafından başlatılan bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler başvurularını banka şubelerinden, 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezi'nden veya Şeker Mobil Şubesinden yapabilirler. 

Emlak365.com