İLKSAN Üyelerine ING Bank'tan 5000 TL İhtiyaç Kredisi Desteği!

ING ILKSAN kredi kampanyası başladı. ING Bank ile İLKSAN arasında imzalanan anlaşma kapsamında ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak ING Bank 5 bin liraya kadar olan kredi talepleri için düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi desteği sağlayacak. İLKSAN ING 5000 kredi kampanyasının detayları haberimizde!

İLKSAN Üyelerine ING Bank'tan 5000 TL İhtiyaç Kredisi Desteği!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen İLKSAN üyelerine bekledikleri haber geldi. ING Bank ile İLKSAN arasında imzalanan protokol gereği İLKSAN üyesi olan kişilere düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi desteği sağlanacağı açıklandı.   

İLKSAN dönem dönem üyelerine sağlamış olduğu faizsiz kredi destekleri nedeni ile de yakından takip edilirken aynı zamanda dönemsel olarak anlaşmalı bankalar üzerinden daha düşük faiz oranları ile kredi kullanımına da olanak sağlıyor. 

ING BANK İLKSAN 5000 KREDİ KAMPANYASI! 

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı İLKSAN üyeleri için yeni bir kredi kampanyasını daha duyurdu. Dönem dönem acil nakit paraya ihtiyacı olan üyelerinin nakit para ihtiyaçlarını karşılamaları amacı ile ihtiyaç kredisi desteği sağlayan İLKSAN bu sefer yeni kredi kampanyası için ING Bank ile anlaştı. 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ING Bank ile İLKSAN arasında imzalanan anlaşma kapsamında sandığa üye olan öğretmenlerin 5 bin liraya kadar olan kredi talepleri için yüzde 1,39 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Kampanyadan yararlanan öğretmenler 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kullanırken kredi dosya masrafı olarak ise kredi tutarının binde 5'i oranında kesinti yapılacak. 

Krediden yararlanmak isteyen kişilerin İLKSAN üyesi olması yeterli olacaktır. İLKSAN üyesi olan kişiler ING Bank üzerinden yapacakları ihtiyaç kredisi başvurusu için 5 bin liraya kadar olan kredi limiti dahilinde yüzde 1.39 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebilecek.

Yorumlar (0)