ING Bank 2021 Yılının En Avantajlı İhtiyaç Kredisini Sunan Banka Oldu!

Bu model aynı zamanda müşteri ayrımı yapılmadan sunuluyor.

ING Bank 2021 Yılının En Avantajlı İhtiyaç Kredisini Sunan Banka Oldu!
Bu model aynı zamanda müşteri ayrımı yapılmadan sunuluyor. 2021 senesinde Şubat ayında ING Bank 50 bin TL tutarlı ihtiyaç kredisini %1,44 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı ile sunuyor. Maksimum 36 ay vade ile ortaya çıkan aylık ödeme planı taksitleri ise 1.877 TL olarak hesaplanıyor. Bu avantajlı krediden bakanın müşterisi olmayanlar en yakın ING şubesinden müşterisi olanlar ise direk olarak ING Mobil Bankacılık Şubesi’nden yararlanabilirler.

En Avantajlı İhtiyaç Kredisi Veren Bankaların Faiz Oranları

ING Bank’ın bu kredi modeli ile listeye yerleşmesindeki sebep ondan sonra gelen TEB Bankasının 50 bin TL ihtiyaç kredisinde %1,45 faiz oranını sunması. Listenin tümü ele alındığında 3. Sırada ise 50 bin TL ihtiyaç kredisi için %1,50 faiz oranı sunan İş Bankası yer alıyor. Listenin 4. Sırasına yerleşen isim ise %1,64 faiz oranı ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi veren Garanti BBVA, bu bankalar haricinde listenin aşağısına doğru ilerledikçe faiz oranları yükseliyor.

ING Bank Neden Liste Başı?

En iyi 4. teklifi sunan banka, 36 ay vade süresi sunma koşulunda ise ortak noktada buluşuyorlar. 50 bin TL üst limit ise yine kampanyalı ihtiyaç kredisinde ortak nokta olarak belirlenmiş. Yalnız faiz oranlarının değişmesi ile birlikte taksitlerde değişim yaşandığı için yine liderlik ING Bank’ı görüyoruz. 36 ay vadede hesaplanan uygun taksit değeri vatandaşların tercihini bu yöne çeviriyor.

Aylık ödeme planı taksitlerini şöyle bir bakıldığında ING Bank 50 bin TL ihtiyaç kredisi için aylık 1.877 TL talep ederken, TEB Bankası 1.881 TL, Türkiye İş Bankası 1.899 TL ve Garanti BBVA ise 1.952 TL ödeme talep ediyor. Bu kapsamda bankacıların 2021 yılı Mart ayı sonuna kadar kampanyalı kredi kullanımında ilk sırada önerdikleri ING Bank 50 bin TL limitli ihtiyaç kredisi oldu.
Yorumlar (0)