ING Bank Faizsiz Kredi Müjdesi Verdi! Masrafsız, Sıfır Faizli Peşin Fiyatına Taksitli Kredi Desteği

Bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken özellikle de alışveriş yapan kişilere sunulan kredi kampanyalarında daha cazip seçenekler sunuluyor.

ING Bank Faizsiz Kredi Müjdesi Verdi! Masrafsız, Sıfır Faizli Peşin Fiyatına Taksitli Kredi Desteği

Bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken özellikle de alışveriş yapan kişilere sunulan kredi kampanyalarında daha cazip seçenekler sunuluyor. Bunlardan biri de ING Bank alışverişçi kredi kampanyası kapsamında sunulan faizsiz kredi paketi oldu.

Emlak365.com / Alışveriş yapmak isteyen kişilere sunulan kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bu kampanyalardan biri de ING Bank tarafından sunuldu. ING Bank tarafından başlatılan kampanya kapsamında 15 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği verileceği duyuruldu. ING BANK 15 BİN LİRAYA KADAR FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ İMKANI SUNACAK! Alışveriş yapmak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan ING Bank kredi paketi kapsamında 15 bin liraya kadar alışveriş kredisi faizsiz olarak sunulacak. Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen anlaşmalı mobilya firmaları üzerinden alışveriş yapan kişilere 12 aya kadar vadeil olmak üzere faizsiz kredi verileceği ilan edildi. ING Alışverişçi kredisi paketi kapsamında ise Teknosa üzerinden alışveriş yapan kişilere peşin fiyatına taksitli kampanyası kapsamında yine 12 aya kadar vadeli olmak üzere faizsiz kredi desteği sağlayacak. 

ING BANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, KİMLER FAİZSİZ KREDİ KULLANABİLİR?ING Bank ile anlaşmalı mobilya mağazaları ile Teknosa internet sitesi üzerinden alışveriş yapan kişiler faizsiz kredi desteğinden yararlanabilecek. Anlaşmalı mobilya mağazaları ile elektronik mağazalarından alışveriş yapan kişiler burada yer alan ING Kredi noktası üzerinden anında kredi kullanabilecek. Yine isteyen kişiler mobilya alışverişi yapmak istemeleri durumunda cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden MOBİLYA DİĞER yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaralarını 2229 numarasına kısa mesaj olarak göndererek kredi başvurusunda bulunabilecekler. Söz konusu kredi kampanyası kapsamında faizsiz, masrafsız ve hayat sigortasız olarak ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. 

Yorumlar (0)