İNG Bank İhtiyaç, Borç Transfer, Konut, Taşıt Kredisi Faizleri Maliyet Hesaplama

Sunduğu kredi paketleri ile dikkat çeken bankalardan olan İNG Bank müşterilerinin her ihtiyacı için ayrı bir kredi sunuyor.

İNG Bank İhtiyaç, Borç Transfer, Konut, Taşıt Kredisi Faizleri Maliyet Hesaplama

Sunduğu kredi paketleri ile dikkat çeken bankalardan olan İNG Bank müşterilerinin her ihtiyacı için ayrı bir kredi sunuyor. Bankanın sunduğu bu kredi faiz oranları ise kısa süre önce güncellendi. Kredi kullanacaklar için sunulan son oranlar ise şöyle;

Devlet bankalarının sunduğu kredi kampanyaları sürecinde sunduğu kredi olanakları ile dikkat çeken bankalardan biri olan İNG Bank'ın güncel faiz oranları araştırılır oldu. Kredi kullanımlarında maliyetlerin artmasının ardından düşük faizli kredi arayan müşterilerin ilk baktığı bankalardan olan İNG Bank'ın sunduğu imkanları aktarıyoruz. 

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ 

İNG  Bank müşterilerine kış kredisi kampanyası sunuyor. Bankanın sağladığı kredi faiz oranı Aralık ayı ortası itibariyle yüzde 1.44 olarak açıklandı. İNG Bank'ın sunduğu kredi oranıyla nakit ihtiyacını giderecek olanlar 3 ay ödemesiz dönem fırsatıyla 36 ay vadeli kredi kullanabilecekler. Banka müşterilerine esnek ödeme seçenekleri de sunuyor. 

İNG BANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

İNG Bank kredi veya kredi kartı borcu olanlar için de özel bir kredi sunuyor. Borç transferi ile müşteriler borçlarını tek bir bankada toplayabiliyor ve ödemelerini yapabiliyorlar. Müşterilerin borçlarına yönelik sunulan bu kredi fırsatında faiz oranı ihtiyaç kredisiyle aynı oranda yüzde 1.44 olarak uygulanıyor. Banka 36 ay avdeli 3 ay ertelemeli ödeme planını bu kredi için de sağlıyor. 

İNG BANK KONUT KREDİSİ FAİZİ

İNG Bank aracılığıyla konut alacak olanlar için banka standart koşullarda ev almaya aracılık ediyor. İNG Bank için konut kredisi faiz oranı yüzde 1.29 olarak uygulanırken müşteriler 120 ay vade ile kredi geri ödemesi yapacaklar. Bunun dışında banka müşterilerine alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80 için kredi sağlıyor. 

İNG BANK TAŞIT KREDİSİ

İNG Bank aracılığıyla araba alacaklar için sunulan kredi fırsatında geri ödeme süreci 60 ay olarak uygulanıyor. Banka 120 bin TL'den düşük araçlar için yüzde 70, 120 bin TL'den daha pahalı araçlar için ise yüzde 50 oranında kredi imkanı sağlıyor. Taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.54

Emlak365.com

Yorumlar (0)