İNG Bank İhtiyaç Kredisi! Elektronik Başvuruyla 5.000 TL Kredi Hesabınızda

İNG Bank tarafından sağlanan kredi ile ihtiyaçlarını giderecek olan vatandaşlar başvurularını elektronik olarak yapabilecekler. Başvurularını internet üzerinden yapan vatandaşlar kredilerinin onaylanması durumunda şubeye gitmeden hesaplarından kredilerini kullanabilecekler.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi! Elektronik Başvuruyla 5.000 TL Kredi Hesabınızda

Bayramdan hemen önce kredi kullanacak olan vatandaşlar ihtiyaçlarını İNG Bank tarafından sağlanan kredi ile giderebilirler. 

Anında kredi imkanı ile başvurularını internet üzerinden yapacak olan vatandaşlar belli bir limitie kadar şubeye gerek duymayacaklar. Peki İNG Bank müşterilerine bu kredi fırsatıyla hangi özellikleri sağlıyor? İşte yanıtı. 

YÜZDE 0.79 FAİZ ORANIYLA ANINDA 5.000 TL KREDİ

İNG Bank ihtiyaç kredisinde vatandaşların kredi puanları oldukça önemli. Banka müşterilerinin kredi puanlarının yüksek olması durumunda en düşük faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Ancak kredi puanı düşükse, puanının durumuna göre kişiye özel bir oran belirleniyor. 

Bu bilgiler ışığında bayram sürecinde oluşabilecek ihtiyaçlar için kredi kullanacak olan vatandaşlara sunulan imkanlar şunlar;

* İNG Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.79

* Banka müşterilerine 5 yıllık 60 ay vadeli ödeme planı sunuyor.

* Ödemeler mğşterilerin talebine göre 3 ay ertelenebiliyor. 

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Çeşitli ihtiyaçları için kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını bankanın web sitesi üzerinden yapabilecekler. Bunun dışında vatandaşlar bankanın mobik uygulaması üzerinde de başvurularını yapabilirler. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)