İNG Bank, TEB, İş Bankası! 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Anında ATM'de

Bankalar düşük limitli krediler için anında kredi fırsatı sunuyor. İnternet üzerinden veya SMS ile yapılan başvuruların ardından bankalar ihtiyaç kredisi onay veriyorlar. Ardından ise müşteriler ATM'den kredilerini çekebiliyorlar.

İNG Bank, TEB, İş Bankası! 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Anında ATM'de
Acil nakit ihtiyacı olup bankalardan kredi kullanmak isteyenler için bazı bankalar anında kredi kampanyası sunuyorlar. Dijital kanallardan yapılan başvuruların ardından bankalar, kredi onayı verilmesi durumunda müşterilerinin hesaplarına anında ödeme yapıyorlar.

ANINDA KREDİ KREDİ İLE ŞUBEYE GİTMEDEN NAKİT DESTEK

Başvuruların dijital platformlar üzerinden alınmasına dair bazı bankalar çok özel fırsatlar sunuyorlar. İnternet bankacılığı, mobil uygulama üzerinden bankacılık işlemleri ve telefon bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvuru alan bankalar belli bir limite kadar evraksız kredi verebiliyorlar.

Kefilsiz, ek şartsız ihtiyaç kredisi için bankaların sağladığı olanaklarda kişinin aylık düzenli geliri olması ve kredini notunun yüksek olması gerekiyor.

Bankaların kredi kullanımları için koşulları sağlayan vatandaşların kredi onayları sağlanıyor. Kredi onayı sağlanan vatandaşlar banka müşterisi iseler kredilerini hesaplarından kullanabiliyorlar. Banka müşterisi olmayanlar için ise krediler ATM üzerinden alınabilir.

ANINDA KREDİ VEREN BANKALAR

İNG Bank müşterilerine anında kredi veren bankaların başında geliyor. QNB Finansbank, İş Bankası, TEB anında kredi sağlayan diğer bankalar.

Bu bankalardan İş Bankası 50.000 TL'ye kadar anında kredi sağlıyor. TEB için kredi limiti 30.000 TL olurken İNG Bank müşterilerinin 70 bin TL'ye kadar olan kredilerine olumlu yanıt veriyor. QNB Fİnansbank'ın ihtiyaç kredisi limiti ise 80 bin TL:

BANKALARIN FAİZ ORANLARI

Anında kredi kullanacaklar için bankaların sağladığı faiz oranları oldukça önemli. Kredi kullanımlarında son dönemlerde artan faiz oranları müşterilerin kredi başvurularında öne çıkıyor. Güncel olarak son dönemlerde en düşük faiz oranı yüzde 1.50 bandının üzerinde yer alıyor.

QNB Finansbank'ın kampanyalı kredi faiz oranı aylık yüzde 1.49 seviyesinde. İNG Bank yüzde 1.69 faiz oranıyla kredi sağlıyor. İş Bankası yüzde 1.65, TEB ise yüzde 1.60 ile kredi veriyor.

Yukarıda yer alan 4 bankadan kredi kullanacaklar için ise 5.000 TL kredi için ödeme planını oluşturduk. Aylık 190 TL'ye 36 ay vadeli kredi kullanımına ilişkin ödeme tablosu şöyle;İhtiyaç kredisi için başvuruda bulunacak olanlar, başvurularını her bankanın ayrı olan mobil uygulamaları üzerinden yapabilirsiniz. Bankanın resmi sitelerinden internet bankacılığı işlemleri ile de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak mümkün. Son olarak kredi başvurularının SMS ile yada müşteri temsilcisi aracılığıyla yapılması.
Yorumlar (0)