İHTİYAÇ KREDİSİ

ING Bankası Yüzde 1,44 Faizli Lider İhtiyaç Kredisine 3 Ay Erteleme İmkanı Ekledi!

Bu haftanın başında ING Bank’ın Yüzde 1,44 faiz oranlı ihtiyaç kredisi ise en avantajlı kredi sunan bankalar listesinde liderlikte 2. sıraya oturduğunu biliyoruz. Bu kredi modeli için artık 3 ay ertemle imkanından da yararlanılacak.

Kredinin başvuruları ING Bank müşterileri tarafından mobil bankacılık şubesinden ING Bank müşterisi olmayanlar tarafından ise şubelerden yapılmaya çoktan başlandı. Bu kapsamda 10 bin TL değerinde ve %1,44 faizli, 3 ay ertelemeli ING ihtiyaç kredisi, 36 ay vade ve aylık 375 TL gibi düşük taksit imkanı ile kullanılacak.

3 Ay Ertelemeli ING Kredisinin Özellikleri

Bu kredi eğer 3 ay erteleme modeli üzerinden 20 bin TL olarak talep edilirse yine %1,44 faiz oranında bir değişim söz konusu olmayacak. Kredi için sunulan vade süresi 36 ay olarak tutulurken aylık taksitler ise limit artışına bağlı olarak 751 TL olarak hesaplanıyor. Bu 751 TL taksit ile kredi onayından tam 3 ay sonra ödenecek ve ardından her ay eşit taksitlerin ödemesine 35 ay daha devam edilecek.

Nakit ihtiyacından 50 bin TL tutara gereksinim duyanlar ise yine 36 ay vade ve %1,44 faiz oranı ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Bu gibi bir talepte ödeme planına yansıtılan aylık taksitler ise 1.877 TL değerine yükselecek. 50 bin TL ile ne uygun faiz oranı ve 3 ay erteleme imkanı tüm vatandaşlara şartlara uymaları halinde sunuluyor.

Evraklar ve Başvuru

Kişinin 18 yaşını doldurmuş olması, TC vatandaşı olması ve yasal takipte bankacılık işlemlerinden doğmuş borca sahip olmaması gerekiyor. Bu şartları sağlayan ve ING’den maaş hesabı olanlar direk olarak mobil bankacılık şifreleri ile ING Mobil bankacılık şubense giriş yaparak “3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu” kısmından 50 bin TL limite kadar seçim yapıp, kredi başvuru onayını verecekler.

ING Bank müşterisi olmayan ve şartlara uyanlar ise TC kimlik kartı, maaş bordrosu, ikamet belgesi ve isme düzenlenmiş bir adet fatura ile en yakın NG Bank şubesinden evrak teslimi yapacaklar. Ardından müşteri temsilcileri ile ‘’ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuru formu’’ doldurarak, taleplerini iletecekler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir