İHTİYAÇ KREDİSİ

ING Bank'tan 3 Ay Ertelemeli 15 Bin TL Cepte İhtiyaç Kredisi

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için ING Bank cepte kredi hizmeti ile şubeye gitmeden anında kredi kullanma imkanı sunuyor. ING Ban e-Kredi paketinden ING Bank müşterileri ya da müşteri olmayan herkes yararlanabiliyor. 3 ay ertelemeli ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında merak edilen detaylar haberimizde...

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için ING Bank cepte kredi hizmeti ile şubeye gitmeden anında kredi kullanma imkanı sunuyor. ING Ban e-Kredi paketinden ING Bank müşterileri ya da müşteri olmayan herkes yararlanabiliyor. 3 ay ertelemeli ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında merak edilen detaylar haberimizde…

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken acil nakit paraya ihtiyacı olan kişiler daha uygun koşullarda kredi çekebilmek için bankaların kredi kampanyalarını takip ediyor. 

Pandemi nedeni ile bankaya gitmek istemeyen kişiler için ING Bank şubesiz, dijital ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. ING Bank 3 ay ertelemeli e-kredi kampanyası ile 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlıyor. 

ING BANK E-KREDİ KAMPANYASI! 

ING Bank müşterisi olsun olmasın herkesin yararlanabileceği ihtiyaç kredisi kampanyası ile ING Bank şubeye gitmeden, istediğiniz an başvuru yapılarak çekilebilecek yeni kredi kampayası başlattı. ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası ile 36 ay vadeli kredi desteği sunarken isteyen kişiler için de 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuyor. 

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Türkiye’nin en fazla ihtiyaç kredisi veren bankaları arasında yer alan ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,49 faiz ıoranı ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Söz konusu faiz oranı Kredi Kayıt Bürosu tarafından hazırlanan KKB skoru kredi notu puanı 1850 puan ve üzeri olan kişiler için geçerli olacak. 

36 ay vadeli 15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 673,59 TL olarak gerçekleşirken kredi tahsis ücreti ise sadece 75 TL olarak tahsil edilecek. ING Bank kredi başvurusu ING Bank internet sitesi ve internet şubesi üzerinden yapılabilecek. 

ING BANK E-KREDİ KAMPANYA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

ING Bank internet şubesi ve mobil şubeden yapılacak olan başvurular için en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.49 olarak uygulanırken en yüksek kredi faiz oranı ise yüzde 2,39 ile uygulanacak. Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan 18 yaşından büyük ve aylık düzenli gelir belgesi olan herkes yararlanabilecek. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir