ING Bank'tan 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL En Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Bankaların kredi faiz oranları güncellenmeye devam ederken bir kredi faiz indirimi haberi de ING Bank tarafından verildi.

ING Bank'tan 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL En Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Bankaların kredi faiz oranları güncellenmeye devam ederken bir kredi faiz indirimi haberi de ING Bank tarafından verildi. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı için indirim yaptı. Hem en uygun kredi veren banka oldu hem de 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasına katıldı.

ING BANK'TAN ŞİMDİ AL, HAZİRAN 2021'DE ÖDE İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Düzenlenen kampanya hakkında bilgi veren ING Bank "ING'li olun ya da olmayın, Cepte Kredi ile %1,39'dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredinize şubeye gitmeden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden başvurun. Üstelik 36 aya varan vade ve 3 ay erteleme seçeneği ile... İster bütçenizi yormayacak faiz oranlarından yararlanın isterseniz Turuncu Ekstra nakit iade avantajıyla rahat rahat ödemenin keyfini çıkarın" sözleri ile kampanyasını duyurdu.

Düzenlenen kampanya kapsamında 50 bin liraya kadar olan nakit para ihtiyaçları için en düşük kredi faiz oranı yüzde 1.39 olarak belirlendi. Kredi notuna göre ihtiyaç kredisi faiz oranı belirleyen banka tarafından kredi notu en düşük 1850 puan ve üzerinde olan kişilere yüzde 1.39 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verilecek.ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

ING Bank e kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler ING Bank internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru butonunu kullanabilecekler. Online ihtiyaç kredisi başvuru ekranı üzerinden istenilen bilgileri giren kişilerin başvuru onayı almaları durumunda talep edilen kredi tutarları hesaplarına yatırılacak. İhtiyaç kredisi onayı alan kişilere 50 bin liraya kadar nakit para desteği verilecek.
Yorumlar (0)