ING Bank’tan 5 Bin TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak Alışverişçi İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile faizsiz kredi desteği sundu.

ING Bank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Düzenlenen ING Bank alışverişçi ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 12 aya kadar vadeli olmak üzere 5 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu.

ING BANK ALIŞVERİŞÇİ KREDİSİ NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Düzenlenen kampanya kapsamında ING Bank ile anlaşmalı olan markalar ve internet siteleri üzerinden alışveriş yapan kişiler sepette ödeme yaparken ING Alışverişçi Kredisi seçeneğini tercih edecek. Ardından gelen ekranda sizden istenen kişisel bilgileri doldurun ve online ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli işlemleri tamamlayarak başvurunuzu kaydedin.

Kredinizin onaylanmasının ardından siparişinizin size ulaşmasını bekleyin ve kredi taksit tarihi itibari ile ödemeye başlayın. 

ING BANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME TABLOSU 

3 ay vadeli 5 bin TL faizsiz kredi aylık taksit ödemesi bin 667 TL,

6 ay vadeli 4 bin TL faizsiz kredi aylık taksit ödemesi 667 TL,

10 ay vadeli 2 bin TL faizsiz kredi aylık taksit ödemesi bin 200 TL,

12 ay vadeli 3 bin TL faizsiz kredi aylık taksit ödemesi bin 250 TL olarak açıklandı.

FAİZSİZ İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR, BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kredi başvurusu alışveriş yapılmak isteyen firma ve online alışveriş sitesi üzerinden internetten yapılır. Alışveriş sepetinin ödeme bölümünde ödeme seçenekleri arasında bulunan ING Bank kredi seçeneği tercih edilir. Kredi başvurusu onaylanan kişilere ING Bank tarafından SMS ile bilgi verilir ve kredi işlemleri tamamlanır.

Kredi onayı almak isteyen kişilerin en az 500 TL en fazla 20 bin liraya kadar kredi başvurusu yapmasına olanak sağlanmakta olup 5 bin TL üzeri kredi başvurularında faiz oranları hesaplanmaktadır. Kredi vadesi ise yapılan alışveriş ile 3 bin 500 liranın üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 3 ay, tablet bulunması durumunda en fazla 6 ay, bilgisayar ya da tutarı 3 bin 500 liranın altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade ile sınırlandırılmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir