ING Bank'tan Faizsiz Destek Kredisi! 12 Ay Vadeli 5 Bin Lira Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ING Bank faizsiz kredi kampanyası başlattığını duyurdu. ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile 12 ay vadeli 5 bin lira kredi veriyor. ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu kampanyası başladı. Faizsiz ihtiyaç kredisi 2021 kampanyasının detayları ve başvuru şartları haberimizde!

ING Bank'tan Faizsiz Destek Kredisi! 12 Ay Vadeli 5 Bin Lira Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Bankaların kredi faiz oranları her geçen gün yükselmeye başlarken vatandaşların sıfır faizli ihtiyaç kredisi ve destek kredisi kampanyalarına olan ilgisi bu nedenle arttı. Bankalardan kredi çekmek isteyen kişiler yüksek faiz yükü altında ezilmemek adına alternatif çözümler ararken ING Bank faizsiz kredi kampanyası başlattı. 

ING BANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR, SIFIR FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

ING avantajları ile ilk kez karşılayan kişiler için düzenlenen yeni kredi kampanyası ile sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunuldu. İlk kredi başvurusu yapan 5 bin kişi ile sınırlı tutulan kredi kampanyasında 5 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanarak faizsiz kredi verileceği duyuruldu. 

Kredi başvuru şartı olarak daha önce ING Bank'tan kredi kullanmamış olma şartı aranırken dijital kanallar yolu ile ilk kez ING Bank müşterisi olan kişilere 5 bin liraya kadar sıfır faizli kredi desteğinin 12 ay vadeli olarak sunulacağı duyuruldu. Kredim Güvende sigortası yaptıran kişilerin 12 aya kadar vadeil olarak 5 bin lira ihtiyaç kredisini faizsiz olarak kullanacağı kredi paketinde dosya masrafı olarak ise 25 lira kesinti yapılacağı ilan edildi. 

Daha önce ING 'li olan kişilerin bu kampanyadan yararlanamayacakları duyurulurken kredi başvurusu yapmadan önce dijital kanallar üzerinden ING müşterisi olmak için başvuruda bulunacak. Ardından ise 12 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kerdisi başvurusu yapılacak. Kredi başvurusu onaylanan kişiler aylık 416 liralık taksitle faizsiz 5 bin TL kredi kullanabilecek.

Yorumlar (1)
Kahraman 2 hafta önce
Sizinle alış veriş yaptık sizde hesabım var neden biz yararlanmıyoruz halkınızındı yedik