ING Bank'tan Faizsiz Kredi Fırsatı! Alışveriş Yapacaklara Görülmemiş Finansman Desteği!

Türkiye'de ihtiyaç sahibi vatandaşlara bankalar ihtiyaç çeşitlerine göre özel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Mobilya almak isteyen müşteriler için ING Bank tarafından yeni bir kredi kampanyası düzenlendi. Faizsiz kredi imkanı sunan ING Bank, mobilya almayı düşünen müşterilere oldukça cazip finansman desteği sunuyor.

ING Bank'tan Faizsiz Kredi Fırsatı! Alışveriş Yapacaklara Görülmemiş Finansman Desteği!

Türkiye'de vatandaşların koronavirüs sürecinde sarsılan bütçeleri nedeniyle ihtiyaçlarını ertelememeleri için bankalar tarafından özel ihtiyaç kredisi kampanyaları üretiliyor. Bu kampanyalardan en dikkat çekici olanlarından birisine ING Bank imza attı. Yeni kredi kampanyasına göre mobil almak isteyen müğşterilere banka tarafından çok cazip imkanlarla finansman desteği veriliyor.

ING BANK'TAN FAİZSİZ KREDİ!

ING Bank tarafından yapılan bilgilendirmeye göre bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan 750 TL ile 15.000 TL arasında alışveriş yapmak isteyen müşterilere bazı vadelerde faizsiz kredi veriliyor. Bu kredilerde kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası da talep edilmediği için herhangi bir masraf da alınmıyor.

12 AYA KADAR VADE SEÇENEKLERİNE YÜZDE 0 FAİZ

ING Bank'ın yeni kampanyası kapsamında mobilya mağazalarında kullanılabilecek olan krediler için 9 ay, 10 ay ve 12 ay vadeli krediler için faiz alınmıyor. 5.000 TL kredi kullanan müşteriler banakaya 5.000 TL geri ödeme yapıyorlar. Ancak daha fazla vade seçeneğini kullanmak isteyen müşterilere 15 ay vadede aylık yüzde 0,20, 18 ay vadede aylık yüzde 0,43, 24 ay vadede aylık yüzde 0,61, 36 ay vadede aylık yüzde 0,79, 48 ay vadede aylık yüzde 0,88 ve 60 ay vadede aylın yüzde 0,93 faiz uygulanıyor.

ING BANK MOBİLYA KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank'ın mobilya alışverişleri için sağladığı krediden yararlanmakisteyen müşteriler anlaşmalı mobilya mağazalarında alışverişleri sırasında SMS ile kredi başvurusunda bulunuyorlar. Mobilya mağazalarında bulunan ING Hizmet Noktası'nda işlemler tamamlanarak alışveriş tutarının ödemesi gerçekleşiyor. Müşteriler şubeye gitmeden cazip şekilde kredilerini kullanabiliyorlar.

ING BANK ANLAŞMALI MOBİLYA MAĞAZALARI

Öte yandan ING Bank'ın anlaşmalı olduğu mobilya mağazaları Bellona, Yataş, Öğretmenler, Mondi, Kilim, İstikbal, İpek ve Doğtaş olarak açıklandı.

Emlak365.com

Yorumlar (0)