ING Bank'tan Günde 6 TL Taksitle 3 Ay Ödemesiz Dönemli 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye'nin en çok kredi veren bankaları arasında yer alan ING Bank kredi kampanyaları ile yakından takip edilmeye devam ediyor. Nisan ayının en uygun kredi fırsatı da ING'den geldi. Yüzde 0.99 faiz oranı ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanya detayları haberimizde...

ING Bank'tan Günde 6 TL Taksitle 3 Ay Ödemesiz Dönemli 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Koronavirüs salgını nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma tüm hızı ile devam ederken bankaların kredi kampanyaları da acil nakit paraya ihtiyacı artan vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor.

Son dönemde Merkez Bankası tarafından uygulanan parasal sıkılaşma adımları nedeni ile ihtiyaç kredisi faiz oranları giderek yükselirken ING Bank yeni bir kredi kampanyası ile düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu.

ING BANK 0.99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE AYLIK 171 TL TAKSİTLE 5 BİN LİRA KREDİ!

İhtiyaç kredisi kampanyasını duyuran ING Bank Turuncu Ekstra programı ile ihtiyaç kredisi ödemelerinde müşterilerine nakit iade avantajı sunacak. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin sadece Turuncu Ekstra başvurusu yapmaları ve aylık en az program kapsamında bin liralık harcama tutarına ulaşmaları yeterli olacak.

Nakit iade kampanyası kapsamında müşteriye yansıtılan ihtiyaç kredisi faiz oranı;

5 bin liraya kadar olan kredi taleplerinde yüzde 0.99 olarak uygulanırken, bu oran 20 bin liraya kadar olan kredilerde yüzde 1.39 seviyesine çekilecek. 20 bin lira üzeri olan kredi taleplerinde ise oran yüzde 1.64 olarak uygulanmaya devam edecek.GÜNLÜK 6 LİRA TAKSİTLE, 3 AY ERTELEMELİ 5 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMA FIRSATI! 

Başlatılan kampanya kapsamında 36 aya kadar vadeli olmak üzere ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulurken ihtiyaç kredisi dosya masrafı olarak ise kredi tutarının binde 5'i oranında kesinti yapılacak.

30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanya üzerinden yüzde 0.99 faiz oranı ile 5 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 171 TL olarak gerçekleşecek.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kredi başvurusu yapılmadan önce ING Bank Turuncu hesap üyelik işlemlerinin yapılması gerekmektedir. ING Bank müşterileri kredilerini ING internet bankacılığı üzerinden hemen başvur adımı üzerinden kullanabilecekler. ING Bank müşterisi olmayan kişiler ise internet sitesi üzerinden online kredi başvuru formu doldurarak adreslerine gelen kurye aracılığı ile evraklarını imzalayarak kredilerini kullanabilecekler.
Yorumlar (0)