ING Bank'tan Kredi Tahsis Ücretsiz Hızlı Kredi! KOBİ’lere Destek Olacak

ING Bankası Şubat aynının sonuna kadar devam eden bir kampanyayı gündeminde tutuyor. Salgından etkilenen KOBİ’ler şubelere gitmeden ING’den maksimum 100 bin TL’ye kadar kredi alacaklar.Bu kredinin önemli yanları ise %1,65 faiz oranı yanında hiçbir şekilde kredisi tahsis masraflarının alınmaması.

ING Bank'tan Kredi Tahsis Ücretsiz Hızlı Kredi! KOBİ’lere Destek Olacak
ING Bankası Şubat aynının sonuna kadar devam eden bir kampanyayı gündeminde tutuyor. Salgından etkilenen KOBİ’ler şubelere gitmeden ING’den maksimum 100 bin TL’ye kadar kredi alacaklar.

Bu kredinin önemli yanları ise %1,65 faiz oranı yanında hiçbir şekilde kredisi tahsis masraflarının alınmaması. Diğer yandan şubeden başvuru zorunlu değil. Sadece onay ardından kredinin çekimi için şubelere gidilecek. KOBİ’ler ilk olarak kredi onayları hakkında bilgi alarak red halinde şubeye gitmek zorunda kalmayacaklar.

Kredinin Nitelikleri

Bu kredi seçeneğinde, sıfır masraf %1,65 faiz oranı maksimum 100 bin TL’ye online başvuru 36 ay vade imkanı ve aylık 3.700 TL taksit hesaplaması sunuluyor. Eğer kredi 50 bin TL değer ile talep edilirse %1,65 faiz oranı 36 ay vade ve aylık 1.878 TL taksit tutarları ödeme planına yansıyor.

KOBİ kredisinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile düşük bir limit üzerinden 20 bin TL olarak alınması da mümkün kılınmış. Bu kapsamda yine herhangi bir masraf ödemesi KOBİ’lerden talep edilmeyecek. Bu limitte ise %1,65 faiz oranı ve 36 ay vade uygulanırken aylık taksitler 751 TL’ye kadar çekiliyor.

Online Başvuru Adımları

Krediye başvuru için KOBİ’ler ilk olarak ING Bankasının internet bankacılığı web adresine giriş yaparak buradan ‘’üye ol’’ sekmesini seçecekler. Ardından gelen tablo üzerine ide TC kimliklerini ve telefon numaralarını yazarak ‘’gönder’’ kutucuğuna tıklayacaklar. Bu adım ile banka kendilerinin cep telefonunu bir SMS ile internet bankacılığı şifresi atacak. Panelde açılan yeni ekrana ise bu şifre yazılıp, ‘’giriş’’ komutuna tıklanacak.

Bu adımlar ile erişim sağlanan ana sayfadan ise ‘’Masrafsız ING Hızlı KOBİ Kredisi Başvuru’’ sekmesine tıklanıp, gelen tabloya gelir bilgisi, TC kimlik ve tercih edilen kredi limit ile vade süresi girilip, başvuru onayı verilecek. Ardından aynı gün onay veya red hakkında bir SMS bildirimi gelecek. Onay alanlar en yakın şubeye gelir belgesini ileterek kredilerini teslim alacaklar.
Yorumlar (0)