ING Bank'tan Nisan Kampanyası! 0.99 Faizle İhtiyaç Kredisi Desteği

Bankaların kredi kampanyaları peş peşe açıklanmaya devam ederken ING Bank sadece yüzde 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanılmasına olanak sağlayan kampanyasını duyurdu. ING Bank Turuncu Ekstra’lılar nakit iade ile ekstra kazançlı kredi kampanyası ile sunulan nakit para desteği detayları haberimizde! En uygun kredi hangi bankada, en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç, başvuru şartları neler?

ING Bank'tan Nisan Kampanyası! 0.99 Faizle İhtiyaç Kredisi Desteği
Pandemi nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyaçları her geçen gün artarken bankaların yükselen faiz oranları da vatandaşların kredi kampanyalarını daha yakından takip etmelerine neden olmuştu.

Nisan ayının gelmesi ile beraber bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları da peş peşe açıklandı. Yapılan duyurular kapsamında Nisan ayında en uygun ihtiyaç kredisi veren banka ING Bank oldu. ING Bank 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verileceğini ilan etti.

ING BANK 0.99 FAİZ ORANI İLE İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMA İMKANI SUNDU! 

Düzenlenen kampanya kapsamında Turuncu Ekstra programı ile ihtiyaç kredisi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanma imkanı sunuldu. Başlatılan kampanya kapsamında Turuncu Ekstra programına kayıt olunması ve her ay aylık bin liralık harcama tutarına ulaşılması yeterli olacak.

ING Bank ihtiyaç kredisi paketinde normalde yüzde 1.64 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verirken Turuncu Ekstra programına katılarak;

5 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için yüzde 0.99 faiz oranı ile,

5 bin lirayı aşan ve 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi talepleri için yüzde 1.39 faiz oranı ile,

20 bin lirayı aşan daha yüksek tutarlı kredi paketleri için ise yüzde 1.64 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulacak.Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık kredi taksit ödemeleri 171.51 olarak gerçekleşecek.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Turuncu Ekstra programına katılmaları ve ING Bank banka kartı ya da hesapları üzerinden aylık bin liralık harcama koşulunu yerine getirmeleri yeterli olacak.

İsteyen kişilere 3 ay ertelemeli kredi kullanma seçeneği sunulurken 36 aya varan vadelerde kredi kullanma imkanı ile 80 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuldu. Kredi faiz oranları kullanılacak olan kredi tutarına göre belirlenecek olup 5 bin liraya kadar olan kredi başvurularında aylık 0.99 faiz oranı ile kredi desteği sağlanacak.
Yorumlar (0)