ING’den 50 bin TL Hızlı Kredi İle Dakikalar İçinde Kredi Onayı Alma İmkanı Verildi!

ingden-50-bin-tl-hizli-kredi-ile-dakikalar-icinde-kredi-onayi-alma-imkani-verildi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ING’de mevduat hesabına sahip olan veya maaş hesabı bulunan müşteriler maksimum 50 bin TL değerine kadar ihtiyaç kredisini hem kampanyalı hem de şubeye gitmeye ve evrak teslimi yapmaya gerek duymadan alacaklar. Bu işlem için yasal takibe düşmüş kredi borcunun olmaması, ING Bank müşterisi olmak ve 18 yaşının üzerinde olmak yeterli görülüyor.

ING Hızlı Kredi Özellikleri

Kişi şartları sağlaması halinde 50 bin TL krediyi ING Bank internet bankacılığı şubesinden talep edecek ve dakikalar içinde SMS onayını alarak, kredisini kendi banka hesabında görüntüleyecek. Başvuru için kişinin kendi internet bankacılığı şifresini kullanması gerekiyor. Bu kredi hızlı şekilde nakit teminine ihtiyaç duyan kişiler için sunulmuş olan bir modeldir.

Kredinin özelliklerine bakıldığında ise 50 bin TL ihtiyaç kredisinin 36 ay vade ve %1,44 gibi avantajlı faiz oranı üzerinden verildiği görülüyor. Bu kredinin 36 ay vade süresinde hesaplanan aylık ödemeleri ise 1.877 TL olarak şekilleniyor. Kredinin başvurusu ile ING internet bankacılığı şubesinden yapılacak.

Krediye Başvuru Adımları

Kişi ING Bank’ın internet bankacılığı web adresine giriş yapıp, ana sayfada yer alan giriş sekmesinden kendi internet bankacılığı şifresini ve girerek, erişim sağladığı yeni sayfadan ‘’ ING hızlı ihtiyaç kredisi başvuru’’ sekmesine giriş sağlayacak. Bu alanda ise maksimum 50 bin TL tutar ve 36 ay vade seçimi yapılarak, onay verilecek.

Başvurunun tamamlanmasından dakikalar sonra ise kişiye SMS ile kredi onayı hakkında bilgilendirme yapılıyor. Onay bilgisini alanlar ise aynı gün mesai bitimine kadar kendi banka hesaplarında 50 bin tutarlı krediyi görüntüleyebilecekler. Bu kredi ve başvuru modeli ING Bank tarafından o gün acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine sunuluyor. Kişi her hangi bir riskli durum yaşamışsa veya aynı gün krediye ihtiyacı varsa hızlı başvuru ve onay sisteminden yararlanabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir