İş Bankası 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası acil nakit paraya ihtiyacı olan müşterileri için 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başlattı.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası acil nakit paraya ihtiyacı olan müşterileri için 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başlattı. İş Bankası kişiye özel faiz oranlı 90 güne varan ödemesiz dönemli anında kredi kampanyası ile 50 bin lira nakit apar desteği sağlıyor.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI! 

Düzenlenen kampanya kapsamında İş Bankası üzerinden 50 bin liraya kadar şubesiz, anında kredi kullanma imkanı sunuldu. İş Bankası tarafından yapılan açıklamada acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyaya başvuruların İş Cep uygulaması ve İş Bankası internet şubesi üzerinden kabul edileceği ilan edildi.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Başlatılan kampanya kapsamında şubesiz kredi kullanma imkanı sunulurken İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu İş Cep, İnternet Şubesi ve Bankamatik üzerinden yapılacak. Ancak bankamatikler üzerinden yapılan başvurularda 3 ay erteleme imkanı sunulmayacak.

İş Cep üzerinden yapılacak olan başvurularda sırası ile Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Kredi veya Başvurular > Krediler > Anında Kredi adımlarının takip edilmesi yeterli olacak. İnternet şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyası için yapılacak olan başvurularda krediler, anında kredi ya da başvuru, ürünle ve anında kredi adımları takip edilecek.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Kampanya kapsamında kredi başvuru formu dolduran kişilerin kredi notu ortalamasına göre faiz oranı belirleneceği için standart bir rakam verilmiyor. Kredi onayı alan kişilerin talep etmiş oldukları tutar İş Bankası hesaplarına otomatik olarak yatırılıyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)